Byt 1+kk po kompletní rekonstrukci, Karlík, Praha Západ

K Třešňovce, Karlík

9 800 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu ateliér s celkovou užitnou plochou 30m2 v prvním patře kompletně rekonstruovaného polyfunkčního domu v obci Karlík na Praze západ.
Dispozici tvoří vstupní předsíň, jedna hlavní obytná místnost s kuchyňskou linkou, dále koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. V kuchyňské lince je vestavěná myčka, sklokeramická deska se dvěma plotýnkami, malá samostatně stojící lednice pod deskou linky. Připojení na pračku v koupelně.
V místě bezproblémové připojení k internetu. Parkování možné na zahradě za domem, nebo na ulici. Na zahradě k dispozici místnost na ukládání jízdních kol.
K nastěhování od 1. dubna 2023.
Obec Karlík je výborně dostupná autem na Prahu 5. Dále je zde možnost spojení autobusy PID do Černošic a Dobřichovic k vlakové zastávce. V místě je obchod, obecní úřad a školka. Ostatní občanská vybavenost je v 1 km vzdálených Dobřichovicích.
Bezprostřední okolí domu je čistě rezidenční, v okolí plno zeleně, lesy, v blízkosti řeky Berounky, jedná se o tradiční rekreační lokalitu s ideálními podmínkami pro cyklistiku a turistiku.


Celková cena
9 800 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ 2.000,- Kč měsíční zálohy na služby a energie
Dispozice
1 + kk
Ulice
K Třešňovce
Město
Karlík

Kontaktujte svého makléře

Gabriela Kočárková

Gabriela Kočárková

gabriela.kocarkova@re-max.cz