Byt 3+kk s terasou, OV, ul. Svitákova v projektu Britská čtvrť, Stodůlky

Svitákova, Praha

9 950 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji byt 3+kk s užitnou plochou bytu 86,3m2 a terasou 14,2m2 v developerské projektu Britská čtvrť. Jedná se o bytovou jednotku umístěnou v 3. NP bytového domu s interním označením M2, který se nachází na konci zástavby bytových domů v ulici Svitákova, Praha 5 Stodůlky. Dům je již zkoulaudovaný. Možnost nastěhování březen – duben 2023. Byt bude dokončen ve vyšším nadstandardu, na podlahách vinylové podlahy – světlý dekor dřeva, v předsíni a koupelně šedá velkoformátová dlažba. Obklady v koupelně také v nadčasovém designu v odstínech šedé. Vstupní dveře bezpečnostní, nadstardardní úprava tmavý ořech. Interiérové dveře i zárubně dřevěné tmavý ořech. Očekávané měsíční náklady na provoz bytu cca 70kč na m2 bytu tzn. cca 6tis. Kč plus elektřina.

Jedná se o byt v osobním vlastnictví, na jehož koupi lze využít hypoteční úvěr. Předmětem prodeje je postoupení Smlouvy o budoucí smlouvě kupní s tím, že úhrada kupní ceny by probíhala ve dvou splátkách:
– platba prodávajícímu ve výši 4 433 267,- Kč nyní po podpisu smlouvy o postoupení,
– po kolaudaci doplatek developerovi ve výši 6.016.733,- Kč (možno hradit hypotečním úvěrem).

Dispozici bytu tvoří hlavní obývací pokoj 34,2m2 s přípravou na kuchyňskou linku s výstupem na jižní terasu a oknem na západ. Dále dvě ložnice se západní orientací, koupelna s vanou a samostatné wc s umyvadlem. V bytě je praktická komora. K bytové jednotce lze dokoupit i parkovací stání v 1. nadzemním podlaží bytového domu s výměrou 12,5m2 za 500.000,- Kč. Investor poskytuje záruku 3 roky.

Britská čtvrť je velmi oblíbený projekt u stanice metra B Stodůlky, odkud se dostanete za 15min. do centra hlavního města. Lokalita je výborně napojena na Pražský okruh a dálnici D5, D7 a Letiště V. Havla. V místě již nyní vzniklo velké množství nových obchodů – Billa, drogerie D&M, lékárna, zdravotní zařízení, škola, školka, pošta, restaurace, 5 minut chůze je nákupní centrum AVION shopping park Zličín (IKEA) . V bezprostředním sousedství se nachází odpočinkové zóny, cyklistické stezky.


Celková cena
9 950 000 Kč
Poznámka k ceně
+ 500 000,- parkovací stání v 1.NP
Dispozice
3+kk
Ulice
Svitákova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz