Byt 4+kk 89 m2, Předzahrádka 55 m2, Balkon 8,5 m2, Komora 1.8 m2, Sklep 2,4 m2, Garážové stání

Plzeňská, Praha

12 800 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme Vám k prodeji atraktivní, prostorný byt 4+kk s přímým vstupem na velkou předzahrádku s vysokým gabionovým oplocením, poskytující soukromí a výhled do zeleně.
Byt v osobním vlastnictví je umístěn v 1.NP moderního bytového komplexu z r. 2016, citlivě včleněného mezi objekty Hotelu Golf, Motolské vozovny a spodní částí 9jamkového golfového hřiště Golf Club Praha s jeho jedinečnou přírodní scenérií.

Dispozici bytu tvoří předsíň s chodbou ve tvaru L, níž jednotlivě vcházíte do hlavní ložnice orientované západním směrem, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a přímým vstupem francouzskými okny na „zahradu“. Kuchyňskou linku na míru od firmy Hanák doplňují spotřebiče Electrolux. Komoru najdete u vstupních dveří. Druhá část chodby umožňuje přístup do dalších dvou ložnic se severní orientací s výhledem na předzahrádku a okolní zeleň. Dále do koupelny s vanou, sprchovým koutem a WC. Moderní keramické obklady jsou použity jak v koupelně, tak i v dalším samostatném WC. I zde je vhodně umístěno umyvadlo s baterií.
Po celé obytné ploše jsou položeny světlé dřevěné podlahy. V koupelně, předsíni a na WC je dlažba.
Dům je napojen na centrální vytápění, v bytě jsou instalovány radiátory s termostatickými hlavicemi.
Na vnější straně oken byla provedena příprava pro instalaci elektrických předokenních žaluzií.
K bytové jednotce přísluší sklepní kóje a parkovací stání pro vozidlo, obojí situované v 1.PP. Přístupy do garáží jsou opatřeny elektronickými zámky s čipy.
Veřejné prostory uvnitř komplexu jsou osázeny vzrostlou zelení se stromy a jsou udržovány profesionálním““ zahradníkem.

Velmi atraktivní lokalita nabízí jak bydlení u rozlehlého přírodního parku Košíře-Motol s rozhlednou Cibulka a golf „u domu“, tak i díky MHD blízkost centra města. Jak přírodní koupaliště Motol, tak i lékařské zázemí FN Motol a Nemocnice na Homolce. V blízkém okolí najdete mateřskou školu, základní a střední školy. Sportovní vyžití nabízí Sportovní areál Tenis Cibulka vč. badmintonu, fitness, jógy, lekcí sebeobrany, nebo Squashpark s lezeckou stěnou a boxem. Společenský klub Vista Resort pro změnu nabízí Spa&Rituals, unikátní gastronomii i hotel s konferenčními sály.
Centrum Prahy, dostupné do 15 min. za zastávek MHD „Vozovna Motol“ a „Hotel Golf“, poskytuje prvotřídní možnosti společenského vyžití, občanské vybavenosti i dopravní obslužnosti. Veškeré obchody, úřady, služby, divadla, kina, restaurace, kluby, linky metra, vlaky máte v dosahu.

Nemovitost lze doporučit jak pro využití k vlastnímu rodinnému bydlení, tak i pro investiční záměr.
V současnosti je nemovitost pronajímána s roční nájemní smlouvou do 15.5.2024 a odpovídajícím tržním nájemným. S kupujícím lze sjednat v případě jeho zájmu „převzetí“ nájemní smlouvy pro zbývající dobu její platnosti.
Nemovitost je bez právních vad a lze ji financovat úvěrem. Nejlepší podmínky na trhu hypoték Vám zajistíme prostřednictvím partnerské RX Finance.

Pro více informací kontaktuje, prosím, makléře.


Celková cena
12 800 000 Kč
Dispozice
4 + kk
Ulice
Plzeňská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře