Chalupa k rekreaci i k trvalému bydlení

Nové Město na Moravě

4 800 000 Kč

Mám zájem

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji chalupu, vhodnou k rekreaci i k celoročnímu bydlení s možností převzetí stávajícího hypotečního úvěru s fixovanou sazbou 2.79%p.a.

Cihlová stavba je koncipována do dvou samostatných částí, propojených zastřešeným, vydlážděným průjezdem na zahradu. Zrekonstruovanou obytnou část tvoří 3+kk se vstupní halou, dvěma ložnicemi, velkým obývacím prostorem s krbovými kamny a kuchyní, šatnou, koupelnou s WC a dalším samostatným WC. Ve druhé, původní hospodářské části, jsou velké kamenem zděné místnosti a zastřešená veranda se stolním tenisem. Rozsáhlé zdravé podkroví umožňuje dostavbou vytvořit další velkorysé obytné prostory. Komorní atmosféru poskytuje udržovaná menší zahrada s posezením, chráněným proti slunci a dešti. Vytápění domu a ohřev vody zajišťují výkonné tepelné čerpadlo země/voda (vrt) a střešní solární panely. Parkování je možné v garáži, v průjezdu a před domem.
Dům je nabízen včetně vybavení, tj. s kuchyňskou linkou se spotřebiči, stylovým nábytkem a pračkou. Ihned k nastěhování.
Veškerá občanská vybavenost je dostupná do 5 min. v Novém Městě na Moravě.

Olešná je obklopena krásnou přírodou. Chráněnou krajinnou oblastí Žďárské vrchy s hlubokými lesy, desítkami skalních útvarů a prameny řek Sázavy a Svratky z jedné strany, okolím Vodní nádrže Vír z druhé. V létě je rájem pro turistiku a cyklistiku. Koupání užijete na Velkém Dářku, Medlovském, Sykovském či Zuberském rybníku. V zimě je Nové Město na Moravě se svou Vysočina Arénou mekkou českého běžeckého lyžování a biatlonu. Přímo od proslulé Areny nebo křižovatky Tři Studně je každoročně rolbou upravováno až 200 km běžeckých stop.


Celková cena
4 800 000 Kč
Město
Nové Město na Moravě

Kontaktujte svého makléře

Ing. Jitka Kulhánková

Ing. Jitka Kulhánková

jitka.kulhankova@re-max.cz