Chytře, moderně a účelně řešený vybavený byt 2+KK 52m2 obytné plochy s lodžií, v Jeremenkově ulici.

Jeremenkova, Praha

17 500 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízím k dlouhodobému pronájmu světlý, tichý a dispozičně chytře vymyšlený byt 2+KK s lodžií v 2. nadzemním podlaží cihlového domu. Celý dům, je čistý, udržovaný a se slušnými sousedy. Byt se skládá z předsíně se vstupem, koupelny, samostatného WC, rozlehlé obytné místnosti s kuchyní a ložnice.
Byt je vybaven kuchyňskou linkou (varná deska, el. horkovzdušná trouba, lednice, digestoř, myčka nádobí a mikrovlnka). Součástí obývacího prostoru je velká sedačka, jídelní stůl se 4mi židlemi a skříňka pod TV.
V ložnici je velké dvoulůžko a šatní skříň.
V předsíni je účelně vytvořen kout se sprchou a umyvadlem a samostatné WC.

Jeremenkova ulice je rezidenční oblastí v městské části Braník v Praze 4. Ulice se nachází v klidné a příjemné části Prahy, která je velmi oblíbená, mezi místními obyvateli. Okolí je charakterizováno převážně bytovými domy a rezidenčními budovami, což vytváří příjemnou atmosféru a klidné prostředí pro život. V blízkosti se nacházejí veškeré důležité vybavenosti, jako jsou obchody, restaurace, kavárny, banky a lékárny, které jsou v docházkové vzdálenosti.

Dopravní spojení v této lokalitě je vynikající. V blízkém okolí se nacházejí autobusové a tramvajové zastávky, které umožňují snadný přístup do centra města. (cca 20min MHD)

Další výhodou této lokality je blízkost přírody. V blízkosti se nachází parky a zelené plochy, jako jsou například Kavčí hory, Žluté lázně a Vyšehrad, které nabízejí příležitosti k relaxaci, sportování a procházkám. Pro milovníky aktivního životního stylu je v okolí také několik sportovních zařízení a fitness center.

Jeremenkova ulice je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v blízkosti centra Prahy. Je to atraktivní lokalita s dobrou dostupností veškerých služeb a s možností využívat veškeré výhody, které nabízí hlavní město.

Nájemné je 17.500 Kč měsíčně
Záloha na služby 2.850- Kč měsíčně
Elektřinu a internet si nájemce hradí samostatně.
Vratná kauce činí dva měsíční nájmy, to je 35.000,- Kč
Provize RK je jeden měsíční nájem +DPH


Celková cena
17 500 Kč za měsíc
Dispozice
2 + kk
Ulice
Jeremenkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře