R E Z E R V A C E dlouhodobý pronájem bytu 2+1, Praha 6, Ruzyně

Letecká, Praha

13 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Reagujte na tuto nabídku písemně, přímou reakcí zde z inzerce, budu Vás kontaktovat a v případě shody dohodneme Vaši osobní prohlídku.

Nabízím k pronájmu zařízený byt s dispozicí 2+1 v 1. patře dříve rodinného domu, nyní upraveného na menší nájemní dům o třech bytech, v krásné lokalitě Prahy 6 – Ruzyni, v těsné blízkosti parku Šárka. Dispozici bytu tvoří kuchyň (vybavená plynovým sporákem, lednicí a mrazákem), obývací pokoj (sedačka s úložným prostorem, 2x komoda, křeslo), ložnice (manželská postel s úložným prostorem, šatní skříň, 2x noční stolek) a koupelna se sprchovým koutem, toaletou a pračkou. Jednotlivé místnosti jsou průchozí. Orientační výměra 46m2. Toto bydlení je vhodné pro jednotlivce, či pár.
.
Okna plastová s jižní a východní orientací, opatřená žaluziemi a sítěmi proti hmyzu, na podlahách kombinace koberců a dlažby. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem umístěným v koupelně. K dispozici je sklep. Parkování před domem v modrých zónách. Užívání zahrady není možné. V přízemí domu se nachází společná prostorná předsíň vybavená skříněmi.

Měsíční nájemné je 13 000 Kč, měsíční poplatky spojené s užíváním bytu činí 4 000 Kč vč. elektřiny, plynu a vody, tyto se nevyúčtovávají.

V blízkosti domu je zastávka autobusu – Dědina (5min pěší chůze) směr metro A Nádraží Veleslavín či na letiště Václava Havla.

Provize rk ve výši 1 měsíčního nájmu + dph.


Celková cena
13 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
fixní poplatky za služby 4 000 Kč vč. elektřiny a plynu
Dispozice
2+1
Ulice
Letecká
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Olga Tretiníková

Mgr. Olga Tretiníková

olga.tretinikova@re-max.cz