Dlouhodobý pronájem domu 6+1 se zahradou, Holubice, Kozinec – k nastěhování

Kaštanová, Holubice

36 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu prostorný dům typu Rodinný dům v obci Holubice, okres Praha-západ. Tento cihlový dům je novostavba a nabízí veškerý komfort pro pohodlné bydlení. Celková zastavěná plocha činí 100m² a užitná plocha je 153m². Dům je situován na parcele o rozloze 718m². K nastěhování je připraven již nyní.

Dispozice domu je 6+1, což znamená skutečně hodně prostoru. Dům je dvoupodlažní, s balkony a terasou. Přízemí disponuje koupelnou s toaletou a sprchovým koutem, zatímco v patře se nachází prostorná koupelna s toaletou, vanou i sprchovým koutem. Dům je vybaven podlahovým vytápěním a zdrojem tepelného čerpadla, což zajišťuje příjemnou tepelnou pohodu v celém domě.

Tento domov je ideální pro ty, kteří vyhledávají soukromí a klid. Zahrada o rozloze cca 600m² je orientována s výhledem na horu Říp, a nabízí tak příjemné prostředí pro relaxaci a trávení času venku. Na zahradě se rovněž nachází nádrž na dešťovou vodu, která slouží k zalévání.

K dispozici je také sklad o rozloze cca 8m² a prostorná půda, kterou lze využít dle potřeby. Parkování zajištěno před domem za plotem.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně školy, školky, zdravotnických zařízení a supermarketu. Dostupnost do Prahy zajištěna autobusem přímo na stanici metra Bořislavka (cca 25 min), autem jste v Praze za 15 minut.

Nájemné činí 36 000 Kč měsíčně a vyžaduje se kauce ve výši minimálně 50 000 Kč. Nájemce hradí elektřinu, která bude na nájemce převedena (cca 5 000 Kč), vodu (cca 500 Kč) a poplatek za popelnice. Provize realitní kanceláře činí jedno nájemné plus DPH.

Tento prostorný dům s veškerým komfortem a výhodami novostavby je ideální pro ty, kteří hledají kvalitní bydlení v klidné lokalitě s dostatkem prostoru.

Nepřehlédněte možnost virtuální prohlídky v 3D skenu domu, která vám umožní projít si celý dům ještě před fyzickou prohlídkou.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

POZN.: PENB bude dodán, proto nyní uváděna nejhorší třída G


Celková cena
36 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ elektřina dle skutečné spotřeby, voda a odvoz odpadu
Ulice
Kaštanová
Město
Holubice

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz