Dům v Podkrkonoší s 10místnostmi,garáž 100m2,bazén se slanou vodou 40m2 to vše na pozemku 1371 m2.

Horní Branná

16 000 000 Kč

Mám zájem

Velký rodinný dům 4 km od Vrchlabí a 18km od Špindlerova Mlýna. Dům má celkem 10 obytných místností ve třech úrovních, dvě kuchyně, tři koupelny a 4x WC. Půdorysy jednotlivých podlaží jsou ve fotodokumentaci. U domu je bazén 10 x 4m, se slanou vodou. Součástí této nemovitosti je i velká garáž o rozměrech 10x10m, venkovní parkování až pro 7 aut. Uvnitř domu je také posilovna-tělocvična-herna. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Dům je připojen na obecní vodu a kanalizaci. Celková plocha pozemků je 1371 m2.
Objekt prošel v r. 2004 – 2009 rozsáhlou rekonstrukcí. Podlahy jsou převážně dřevěné, dveře masiv, ponechána původní dřevěná okna, která se osvědčila. Zcela nové rozvody a radiátory etážového topení. Objekt je částečně podsklepen. Tyto prostory jsou využívány jako prádelna, kotelna a plně vybavená posilovna. Vedle obytných ploch je k dispozici i zastřešená letní kuchyň, využívaná při relaxaci u bazénu a na zahradě.
Veliká garáž umožňuje zazimování motorového člunu na vozíku nebo celkem tří vozů uvnitř. Díky její konstrukci, umístění na samostatném pozemku s vlastním přívodem plynu, umožňuje přestavbu na rodinný dům. Prodej, je včetně veškerého zařízení a technického vybavení dle fotodokumentace (vybavení posilovny a herny, sněžná fréza, traktůrek sekačka, sekačka trávy a další).
Horni Branná je atraktivní lokalita která nabízí klidné místo pro trvalé bydlení, nebo i víkendovou relaxaci. Je to ideální místo zejména pro milovníky lyžování, a to díky blízkosti populárních lyžařských center, jako např. Špindlerův mlýn, nebo Herlíkovice. Stejně tak je to ale Ideální místo i pro cykloturistiku, v okolí je i bohatá houbařská oblast.
V obci je pošta, škola, lékař, kabelová TV a neomezený internet, zvěrolékař. Vše je vzdáleno jen 136 km od Prahy.
Obec nabízí zvýhodněné lyžařské skipasy pro majitele nemovitostí. Místní Obecní úřad, pečuje velmi dobře o obec a obyvatele obce, a to i za použití vlastního programu TV.


Celková cena
16 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně všech služeb spojených s prodejem a převodem vlastnictví k nemovitosti.
Město
Horní Branná

Kontaktujte svého makléře