Dva byty 2+1 ve zděném domě v centru České Lípy

Mánesova, Česká Lípa

2 490 000 Kč

Mám zájem

Nabízím Vám světlý byt v cihlovém domě o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví, po částečné rekonstrukci, s orientací všech oken do klidné zahrady domu.
Pokud by Vás zajímal společně i byt vedlejší, také o dispozici 2+1, můžeme Váš požadavek probrat podrobněji, najdete jej také v mé současné nabídce.
Obě bytové jednotky se nachází na prvním patře hned vedle sebe, na adrese Mánesova 208/27, v centru České Lípy. Dům má 3. patra bez výtahu a je zde celkem pouze 9 bytů.
Jedním z hlavních lákadel této nemovitosti je její velmi dobrá poloha a jelikož se jedná o širší centrum města, je v blízkosti veškerá občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost.
Pokud máte děti, nebo plánujete rodinu, tak např. mateřskou i základní školu máte jen pár metrů od domova, což je pro rodiče velkou výhodou.

Zahrada ve vnitrobloku Vám může poskytnout i prostor pro bezpečné aktivity s dětmi, Vaším psem, nebo k relaxaci ve venkovním prostředí.
Tento byt se nachází na prvním podlaží třípatrového objektu. Je zde zaveden plyn, ústřední topení je zabezpečeno dálkově. Jednotka má k užívání dva sklepy.

Každý máme své představy o bydlení a proto může být tento byt ideální třeba pro rodinu s dětmi, nebo jako prostorný a klidný domov pro pracující i pro důchodce, ale jistě také jako byt startovací pro mladý pár, nebo velmi dobrou investici. V případě Vaší koupě na investici může v bytě i nadále bydlet platící nájemník.
Při vážném zájmu o prohlídku těchto bytů mne neváhejte kontaktovat. Vašim časovým možnostem se budu snažit maximálně přizpůsobit.


Celková cena
2 490 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je uvedena k jednání.
Dispozice
2 + 1
Ulice
Mánesova
Město
Česká Lípa

Kontaktujte svého makléře

Bc. Radek Koula

Bc. Radek Koula

radek.koula@re-max.cz