Dva byty 2+1 ve zděném domě v centru České Lípy

Mánesova, Česká Lípa

2 390 000 Kč

Mám zájem

Nabízím Vám světlý byt v cihlovém domě o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví, po částečné rekonstrukci, s orientací všech oken do klidné zahrady domu.
Pokud by Vás zajímal společně i byt vedlejší, také o dispozici 2+1, můžeme Váš požadavek probrat podrobněji, druhý byt naleznete již také v mé nabídce.
Obě bytové jednotky se nachází na prvním patře hned vedle sebe, na adrese Mánesova 208/27, v centru České Lípy. Dům má 3. patra bez výtahu a je zde celkem pouze 9 bytů.
Jedním z hlavních lákadel této nemovitosti je její velmi dobrá poloha a jelikož se jedná o širší centrum města, je v blízkosti veškerá občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost.
Pokud máte děti, nebo plánujete rodinu, tak např. základní školu máte jen pár metrů od domova, což je pro rodiče velkou výhodou.

Zahrada ve vnitrobloku Vám může poskytnout i prostor pro bezpečné aktivity s dětmi, Vaším psem, nebo k relaxaci ve venkovním prostředí.
Tento byt se nachází na prvním podlaží třípatrového objektu. Je zde zaveden plyn, ústřední topení je zabezpečeno dálkově. Jednotka má k užívání dva sklepy.

Každý máme své představy o bydlení a proto může být tento byt ideální třeba pro rodinu s dětmi, nebo jako prostorný a klidný domov pro pracující i pro důchodce, ale jistě také jako byt startovací pro mladý pár, nebo velmi dobrou investici. V případě Vaší koupě na investici může v bytě i nadále bydlet platící nájemník.
Při vážném zájmu o prohlídku těchto bytů mne neváhejte kontaktovat. Vašim časovým možnostem se budu snažit maximálně přizpůsobit.


Celková cena
2 390 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je uvedena k jednání.
Dispozice
2 + 1
Ulice
Mánesova
Město
Česká Lípa

Kontaktujte svého makléře

Bc. Radek Koula

Bc. Radek Koula

radek.koula@re-max.cz