Exkluzivně dlouhodobý pronájem 1+kk, Praha 4 Modřany, Rakovského

Rakovského, Praha

12 900 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu byt 1 + kk s velkým sklepem, který se nachází na adrese Rakovského v části obce Modřany, Praha 4.
Nepřehlédněte 3D sken, kde si celý byt projdete před samotnou prohlídkou.
Tento byt se nachází ve 4. předposledním patře panelového zatepleného domu, který je vybaven výtahem. Celková podlahová plocha bytu činí 31m² a nabízí vám veškerý komfort, který potřebujete.

V bytě se nachází kuchyňská linka (lednice může být doplněna), k dispozici dvouplotna s troubou. Okna jsou orientována na jihovýchod, což zaručuje dostatek slunečního světla a příjemnou atmosféru. Měsíční náklady jsou nízké, což přispívá k vaší finanční pohodě. Součástí pronájmu je také velký sklep o ploše 6m², kde si budete moci uschovat všechny vaše věci.

Tato nemovitost se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, jako jsou škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket a kompletní síť obchodů a služeb. Máte tak všechno důležité po ruce.

Co se týče infrastruktury, máte k dispozici rychlou dostupnost dopravy. V blízkosti se nachází vlaková stanice, dálnice, silnice, MHD a autobusová zastávka. Navíc je zde i možnost připojení k internetu, takže budete mít vždy spojení se světem.

Pokud máte zájem o prohlídku této skvělé nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a domluvíme si termín prohlídky. Těšíme se na vás na prohlídce.


Celková cena
12 900 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ energie a služby dle skutečné spotřeby, kauce a provize RK
Dispozice
1 + kk
Ulice
Rakovského
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz