exkluzivní prodej prostorného cihlového bytu 3+kk+2x balkon+sklep+sklepní kóje+parkovací stání

Budějovická, Jesenice

8 970 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandardně prostorný byt 3+KK (93 m2 + 10 m2 sklepy) v osobním vlastnictví se dvěma balkony, šatnou, sklepem, sklepní kójí a vyhrazeným parkovacím místem před domem. Byt je situován ve 3.nadzemním podlaží (bez výtahu) cihlového domu se zateplenou střechou i čelními fasádami a novými plastovými okny.
V roce 2019 prošel zdařilou rekonstrukcí s důrazem na funkčnost, uživatelský komfort majitelů a příjemné detaily. Upravená dispozice nabídla prakticky umístěné vestavné skříně, šatnu (3 m2), prostornou spíž v kuchyňském koutu(1,5 m2), individuální vzduchotechniku, díky které nebudete obtěžováni výpary ze sousedovy kuchyně a rozespalou cestu na toaletu usnadní stylové LED osvětlení v chodbě. Podlahy v celém bytě kryje uživatelsky komfortní vinylová podlaha. V letních měsících uvítáte sítě proti hmyzu ve všech oknech. K dispozici jsou dva balkony – jeden se vstupem z obývacího pokoje (orientovaný na severozápad ), druhý z ložnice (orientovaný na jihovýchod do vnitrobloku), komfortně veliký zděný sklep (7 m2) a další sklepní kóje (3 m2).
Kuchyňská linka s pracovním ostrůvkem vyrobená na míru je vybavena myčkou BOSCH, lednicí s mrazákem, indukční varnou deskou a horkovzdušnou troubou Whirpool, digestoří Franke. Vytápění a TUV zajišťuje kotelna pro dva sousední bloky domů ( 18 + 18 bytových jednotek). PENB nereflektuje zateplení střechy a fasády, byl vyhotoven před zateplením.
Bezprostřední okolí domu je upraveno pro využití majiteli bytů i jejich dětí, parkování na vyhrazených parkovištích i místech pro návštěvy. Vstup na pozemek je monitorován kamerovým systémem. Devizou je hřiště a místo pro posezení s ohništěm na vlastním pozemku zajišťujícím klid a soukromí, stejně jako kamerový systém se záznamem sledující vstup na pozemek ze silnice.
Jesenice u Prahy je vybavena vším, co potřebujete ke spokojenému životu – kompletní nabídkou služeb, obchodů, školních a předškolních zařízení, zdravotní péčí i kulturních i sportovních zařízení. Pohodlně se dostanete do centra Prahy i městský okruh.


Celková cena
8 970 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize a právního servisu
Dispozice
3 + kk
Ulice
Budějovická
Město
Jesenice

Kontaktujte svého makléře