Prodej bytu 2+1 60 m2, vlastní zahrada 45 m2, sklep 4 m2

Na Václavce, Praha

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

Hezký byt s geniem loci prestižní vilové čtvrti Malvazinky se nachází ve 2. podlaží činžovní vily z roku 1914 na rozhraní ulic Na Václavce a U Klavírky.
Světlému bytu o celkové užitné ploše 60 m2 s vysokými stropy dominuje obývací pokoj s elegantním vestavěným patrem z masivu, poskytující nevšední prostor k relaxaci. Z pokoje dveřmi vlevo vstupujete do komfortní ložnice s okny na S a Z, vpravo pak do prostorné kuchyně. Z předsíně se vchází do půlkruhové koupelny se sprchovým koutem.
Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou na míru, myčkou, troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Úložné prostory poskytují vestavěné skříně.
Vytápění bytu zajišťuje kondenzační plynový kotel Porotherm.
Byt prošel postupnou rekonstrukcí dokončenou v r. 2020, včetně renovace původních parketových podlah v pokojích a výměny oken.
Pětipodlažní vila s 8 bytovými jednotkami je obklopena zahradou, citlivě rozdělenou na samostatné pozemky příslušné k jednotlivým bytovým jednotkám. K nabízenému bytu náleží krásně upravená zahrada o rozloze 45 m2 s romantickým posezením. Její poloha vysoko nad úrovní ulice poskytuje soukromí.
K bytu rovněž přísluší samostatný zděný sklep o velikosti 4 m2 a využívat lze i společné půdní prostory.
Stav fondu oprav umožňuje a SVJ i počítá s opravou fasády, díky které vila získá nový atraktivní vzhled.
Veškerá občanská vybavenost je dostupná v pěší vzdálenosti. Jedná se o lokalitu položenou nad blízkým centrem města, metrem Anděl a OC Nový Smíchov, s výbornou dopravní dostupností.
Ulice Na Václavce spojuje smíchovskou Santošku s Malvazinkami. Je v mírném stoupání a tím spíš vynikají nádherné činžovní vily přenášející nás do atmosféry lázeňského města. Zvláštností ulice je fakt, že velká část zdejších domů byla postavena během jediného roku 1903 a přitom v rozdílných stavebních stylech doplněných množstvím jedinečných prvorepublikových staveb.
Atmosféra této oblasti vybízí k procházkám po Santošce a Malvazinkách, parkem na Skalce či kolem usedlosti Doubková, k zimnímu stadionu Nikolajka, ulicí u Nikolajky a Na Březince. Kamkoli se vydáte, setkáte se s jedinečnou architekturou a zahradami.


Celková cena
0 Kč
Dispozice
2 + 1
Ulice
Na Václavce
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Jitka Kulhánková

Ing. Jitka Kulhánková

jitka.kulhankova@re-max.cz