Komerční prostory s výlohami – Praha 4 – Chodov – 65m2

Babická, Praha

23 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostor na Praze 4 – Chodov, v ulici Babická v novostavbě z roku 2016. Prostor má samostatný vstup a velkoformátové výlohy. K dispozici je Vám plocha o výměře 65,44 m2 v přízemí bytového domu s místnostmi: 3x pracovna, 2x wc, chodba/čekárna, zázemí zaměstnanců se servrovnou, vstupní hala. Prostory jsou klimatizovány jednotkami umístěnými v jednotlivých místnostech. Prostor je nyní využívaný k provozování soukromého zdravotnického zařízení, nicméně mohou být vhodné i jako provozovna kadeřnictví, kosmetiky, masáže, případně i jako obchodně administrativní místo. Okna jsou hliníková, na podlahách praktické pvc, v koupelnách moderní zařizovací předměty, vnitřní žaluzie a venkovní folie na výlohách. Datové rozvody svedeny do serveru, připojení k internetu bezproblémové. Topení je centrální, měřiče spotřeby jsou samozřejmostí. Převod elektřiny na nájemce.
Lokalita je dobře dostupná autobusem z metra Chodov, NC Westfield Chodov vzdálené cca 5 min. jízdy autem. V těsném sousedství se nachází restaurace, obchod s potravinami, bitro, kavárna. Parkování možné na ulici.
Ve vedlejším bytovém domě se nabízejí další velmi podobné prostory s plochou 85 m2. Prostory budou k dispozici od října 2022 po domluvě včetně vybavení.
Cena měsíčního nájmu za tento komerční prostor je 23.000,– Kč + DPH + poplatky ve výši 3.000,– Kč/měsíc + přepis el. energie na nájemce. Vratná kauce činí 2 měsíční nájmy.

Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.


Celková cena
23 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ poplatky a záloha na topení ve výši 3.000,- Kč / měsíc a převod el. na nájemce
Ulice
Babická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jana Vítková

Bc. Jana Vítková

jana.vitkova@re-max.cz