Moderně rekonstruovaný rodinný dům 4+kk se zahradou, Přerov nad Labem

Přerov nad Labem

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 4+kk v centru původní zástavby v obci Přerov nad Labem. Dům s celkovou užitnou plochou 137m2 prošel kompletní rekonstrukcí a po rekonstrukci nebyl dosud užíván. Dispozice je rozložena do dvou nadzemních podlaží, v přízemí nalezneme prostorný obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku s krásnými velkoformátovými okny (43,94m2), dále samostatnou ložnici (12m2) s vlastní koupelnou (4m2 – sprchový kout, umyvadlo a wc). Ve vstupním zádveří za hlavními prosklenými dveřmi je dostatek prostor na umístění skříní. Zádveří je od předsíně odděleno dveřmi. Z předsíně je přístupná technická místnost a další samostatné wc.
Z obývacího pokoje se dá vyjít do obytného podkroví, kde jsou umístěny dvě velké ložnice (18,8 a 18,5m2), dále druhá koupelna s vanou, umyvadlem, wc a otevřená galerie se střešními okny, která se dá využít např. jako pracovna.
Dům byl rekonstruován za použití nadstandardních materiálů. Okna hliníková, podlaha dřevěná, podlahové vytápění – zdroj tepelné čerpadlo, zateplený obvodový plášť, nová střecha a izolace, kvalitní dlažba.
Součástí nemovitosti je i zahradní domek se zastavěnou plochou 23m2 vhodný na skladování zahradního nářadí. Na zahradě domu je studna, která je v současné době i zdrojem vody pro dům. Obecní vodovod je v přilehlé komunikaci. Dům je připojen na obecní kanalizaci.
Parkovací místa vytvořena na vlastním pozemku za elektricky ovládanými vjezdovými vraty.
Lokalita je dobře dostupná s východního okraje Prahy – cca 20min. Vzdálenost od dálnice D11 je cca 5min. jízdy autem. V obci je obchod s potravinami, restaurace. Přerov n. L. má krásný zámek a Skanzen lidové architektury. V okolí množství cyklistických a turistických stezek
Doporučujeme prohlídku.


Celková cena
0 Kč
Poznámka k ceně
cena včetně provize a právního servisu
Město
Přerov nad Labem

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz