Moderní 3+kk se dvěma terasami, 2x parkovací stání, Praha 6 Petřiny

Pláničkova, Praha

35 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu prostorný byt s dispozicí 3+kk, který je umístěný ve 2. patře moderní budovy jako jediný v tomto podlaží. Díky tomuto umístění má bytová jednotka maximum soukromí s minimálním kontaktem s obyvateli okolních bytů.
Dispozici bytu tvoří dvě samostatné ložnice orientované na východ, z jedné z nich lze vyjít na východně orientovanou terasu, dále prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem orientovaný na jihozápad. Na kuchyňský kout přímo navazuje západně orientovaná terasa s výhledem do korun vzrostlých stromů. Další samostatný pokoj v bytě je šatna, vybavená systémem na ukládání oblečení, kterou lze využívat i jako pracovnu. Koupelna s vanou a sprchovým koutem je oddělená od wc, s možností výstupu na terasu. Wc samostatné s umyvadlem a bidetovou sprchou.
Byt byl realizován za použití těch nejkvalitnějších materiálů a zařizovacích předmětů. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Miele, Liebherr. Na podlahách jsou dřevěné parkety. Bezpečnostní vstupní dveře. Vestavěné skříně v jedné z ložnic. Připojení na internet v domě je samozřejmostí. Topení centrální.
K bytu patří dvě parkovací stání, umístěná v prvním podzemním podlaží bytového domu.
Lokalita Petřiny je výborně dopravně propojená s MHD v Praze, metro Petřiny, zastávka tramvají 2 min. Dobré spojení na Letiště Václava Havla. V okolí množství zelených relaxačních ploch – obora Hvězda. V bezprostřední blízkosti supermarket a nabídka ostatních služeb.


Celková cena
35 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ poplatky ve výši 8.000,- Kč + elektřina převod na nájemce + kauce 43.000,- Kč
Dispozice
3+kk
Ulice
Pláničkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz