Moderní rodinný dům se zahradou a bazénem, Praha 5 Stodůlky

Voleníkova, Praha

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

Nabízíme k prodeji samostatný rodinný dům ve velmi klidné ulici Voleníkova, v části obce Stodůlky. Jedná se o cihlovou novostavbu z roku 2008 s celkovou užitnou plochou 300m2 plus garáž 35m2 + plochy teras a balkonů. Dispozice domu je rozložena do čtyř podlaží.
V přízemí se nachází velkoryse pojatý obývací pokoj s kuchyní, vstupní zádveří a wc. Ve druhém nadzemním podlaží nalezneme dvě samostatné ložnice, šatnu, dvě koupelny a prostornou schodišťovou halu. Užitná plocha v každém podlaží (1. i 2. NP) je cca 100m2/podlaží. V podkroví domu je vybudovaný útulný ateliér – 48m2 s výstupem na dvě střešní terasy (17 a 22m2), ze kterých je krásný výhled do okolí.
Dům je celý podsklepený. V prvním podzemním podlaží je umístěná garáž pro dva vozy s elektricky ovládanými vjezdovým vraty a další prostory o celkové výměře 60m2 – pracovna, využitelná např. i jako pokoj pro hosty či pro skladování, místnost pro fitness/domácí wellness, prádelna, samostatné wc s umyvadlem a malý sklípek pod schody.
Dům byl realizován ve vyšším nadstandardu, zařízen kvalitními zařizovacími předměty i povrchy. Zdivo Porotherm, zateplená konstrukce, střešní tašky Bramac, okna plastová, předokenní, el. ovládané rolety na oknech v přízemí, podlahové vytápění v obývacím pokoji. Centrální schodiště – masivní lakované dřevo. Kuchyňská linka byla realizovaná v provedení vysoký lesk, s vestavěnými spotřebiči AEG a Elektrolux. Zdrojem vytápění je plynový kotel Baxi, který zajišťuje i ohřev teplé vody. Dům je připojen na všechny inženýrské sítě.
Celková výměra pozemku je 637, z toho zahrada činí 512m2. Pozemek je oplocený, vjezdová brána je el. ovládaná. Na západní části zahrady je umístěný bazén se zastřešením. Přímo na bazén navazuje terasa, jejíž západní orientace zajištuje maximální oslunění. Z obývacího pokoje lze vyjít i na druhou, menší terásku s jižní orientací.
Dům je ideální pro rodiny s dětmi, jelikož zdůrazňuje bezpečnost, rodinnou atmosféru, soukromí a nabízí výhody dobré dostupnosti na MHD i blízkost škol a parků v pěší vzdálenosti.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se, až vám ukážeme tento skvělý dům, který se může stát ideálním domovem pro vás a vaši rodinu..


Celková cena
0 Kč
Ulice
Voleníkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz