Patrový dům 4+1 se stodolou, kůlnou a dřevníkem v obci Střednice

Vysoká

5 200 000 Kč

Mám zájem

V zastoupení majitele nabízím k prodeji rodinný patrový dům, který se nachází v obci Vysoká – Střednice. Dům je starý přibližně sto let, je v dobře udržovaném původním stavu s průběžnými dílčími rekonstrukcemi a opravami. Dům je částečně podsklepen.
V přízemí jsou dvě ložnice (17 m2 a 13 m2), obývací pokoj (21 m2), kuchyně (13 m2), koupelna a toaleta (celkem 11 m2), předsíň (9 m2) a zádveří (5 m2).
V patře je nově udělaný podkrovní pokoj (31 m2) a je připraven prostor na vytvoření druhé kuchyně, dále pak nová koupelna (5 m2). Druhá část půdy může být také přeměněna na prostorný podkrovní pokoj.
Stavba je připojena k obecnímu vodovodu a má také vlastní studnu na zalévání. Připojení ke kanalizaci je nové. Fasáda z roku 1991, půda byla upravena po roce 2000, v té době byla také opravena střecha (část hliníková z roku 1985, druhá část je z tašek Bramac z roku 1992). Elektřina v přízemí je v hliníku, v patře v mědi. Trubky na rozvod vody jsou plastové. Okna jsou kombinací dřevěných oken se špaletovými z konce 70. let.
Voda je ohřívaná elektrickým bojlerem v přízemí i v patře. Vytápění je momentálně pouze v přízemí, plynový kotel na propan butan (nádrž na zahradě). Vaření na propanu. V jedné z ložnic v přízemí jsou krbová kamna, ve kterých se topí dřevem.
Dům má zatravněný dvůr, ze kterého je vstup do kůlny a dřevníku. Z druhé strany je zahrada se vzrostlým stromem, růžovým záhonem, venkovním posezením a stodolou.
Ve Střednici je mateřská škola, kostel, zastávka autobusů, dětské hřiště a restaurace, základní škola a ostatní infrastruktura jsou v obci Vysoká.
Nemovitost je prodávána včetně vybavení viditelného na fotografiích.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.


Celková cena
5 200 000 Kč
Město
Vysoká

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Kateřina Kutnohorská

Mgr. Kateřina Kutnohorská

katerina.kutnohorska@re-max.cz