Podnájem bytu 2+1, 53 m2 v Neratovicích

Bří Čapků, Neratovice

14 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Staňte se prvními nájemníky v kompletně zrekonstruovaném bytě 2+1 o výměře 53 m2 v bytovém domě v Neratovicích, ulice Bří Čapků.

Byt prošel rekonstrukcí doslova od podlahy po strop. Nová plovoucí podlaha (sibiřský jilm) v obytných místnostech a chodbě, obložkové zárubně a nové dveře, vyrovnané stěny a stropy, celková výmalba. Koupelna byla zvětšena a nyní tvoří prostor i s WC, je zde prostorný sprchový kout i dostatek úložného prostoru v již instalovaných skříňkách. V chodbě je místo na velkou vestavnou skříň. V kuchyni je nová kuchyňská linka s plynovým sporákem. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem umístěným v koupelně, kde si dle uvážení a pocitu sami v zimních měsících vytápíte byt přes nové radiátory. V koupelně je k dispozici topný žebřík. Ostatní vybavení bytu nechávají majitelé již na vás a vašem vkusu 🙂

Pokoje jsou orientovány na jihozápad do klidného vnitrobloku. Kuchyň a koupelna mají okna na severovýchod. Byt se nachází ve zvýšeném prvním nadzemním podlaží a nálež k němu í sklepní koje.

Měsíční nájemné činí 14.000,- Kč plus 6.000,- Kč služby. Kauce je stanovena na dva měsíční nájmy a provize RK je jeden měsíční nájem plus DPH. Nastěhování je možné ihned a preferujeme zájemce o dlouhodobý podnájem.

V případě zájmu o tuto nemovitost jsem samozřejmě k dispozici.
Majitelé si vyhrazují právo vybrat si zájemce na základě jím zvolených kriterií.


Celková cena
14 000 Kč za měsíc
Dispozice
2+1
Ulice
Bří Čapků
Město
Neratovice

Kontaktujte svého makléře