Přízemní rodinný dům 4+1

Brandýská, Bašť

11 550 000 Kč

Mám zájem

V exkluzivním zastoupení nabízíme hezký přízemní rodinný dům v klidné vilové čtvrti obce Bašť, Praha – východ. Dům stojící na pozemku o výměře 753 m2 je dispozičně řešen jako 4+1. Obytná plocha velikosti 131 m2 je členěna: vstupní hala s vestavěnými skříněmi, prostorný obývací pokoj, 3 ložnice, kuchyně s vestavěnými spotřebiči a lednicí, dále koupelna s vanou, samostatné WC, komora. Pochozí půda nabízí další úložné prostory navíc. Dům je napojen na elektřinu, vodu a kanalizaci. Vytápění zajištuje přímé napojení podlahového topení a radiátorů s termostaty na el. okruh. Podlahové topení je instalováno v chodbách, kuchyni, koupelně a WC. Vodu ohřívá elektrický boiler.
Zahrada je osázena bohatě rodícími třešňovými a okrasnými stromy, rovněž tak množstvím ovocných keřů. Komorní a stinné zahradní posezení s prostorem pro grilování přiléhá k zadnímu traktu domu.

Občanská vybavenost v obci: 2 školky v krátké docházkové vzdálenosti, probíhá výstavba základní školy (aktuálně děti navštěvují školu ve vedlejších Líbeznicích), nákupní možnosti a restaurace v docházkové vzdálenosti.
Dopravní dostupnost: autobusové spojení na stanici metra Ládví 20 min, automobilem 12 min do OC Letňany, Aquaparku, Hypermarketu Globus, Zahradního centra, KFC a Burger King (z centra po D8 směr Teplice).
Milovníci golfu i výtečné gastronomie získají „domácí prostředí“ v 5 min. vzdáleném Yard Resortu GC, jehož součástí je normované 9jamkové veřejné golfové hřiště, přístupné i pro hráče bez „zelené karty“ a stylové luxusní ubytování.

Pokud byste se rádi seznámili s tímto příjemným rodinným domem a dozvěděli se více detailních informací, budu se na Vás těšit na prohlídce. V případě více vážných zájemců si prodávající vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Možnost okamžitého nastěhování.


Celková cena
11 550 000 Kč
Ulice
Brandýská
Město
Bašť

Kontaktujte svého makléře

Ing. Jitka Kulhánková

Ing. Jitka Kulhánková

jitka.kulhankova@re-max.cz