Prodej atraktivního rekreačního objektu v obci Janov nad Nisou s pozemek o výměře 2086 m²

Janov nad Nisou

4 500 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme vám k prodeji atraktivní patrový rekreační objekt s podkrovním a sklepním prostorem, společně s velkorysou zahradou o výměře 1 974 m² v obci Janov nad Nisou. Rekreační objekt s číslem popisným je situovaný v ul. Hraničná. Pár minut chůze je autobusová zastávka, ze které vás přemístí autobus do skiareálu Bedřichov v rozmezí 10 min. Nemovitost disponuje velkorysým pozemek o celkové výměře 2 086 m² z jehož části je 1 974 m² zahrada a 112 m² zastavěná plocha a nádvoří. V uzemním plánu se jedná o pozemek určený k výstavbě rodinného domu. Aktuální dispozice objektu je 4+KK o užitné ploše cca 130 m², dále jsou k dispozici podkrovní prostory, sklepní prostor, technická místnost a úložný prostor. v 1.NP je připravena místnost na realizaci sprchového koutu a elektrického kotle na ohřev vody. Ohřev vody je zde momentálně řešen na tuhá paliva a v kuchyni je zřízen průtokový ohřívač na el. Odpad je sveden do trativodu, suché WC do jímky. Vytápění je zde řešeno čtyřmi kamny na tuhá paliva, která jsou umístěna v každém obývacím prostoru.

Na pozemku se nachází zahradní domek, který disponuje studnou s tlakovým čerpadlem a kamnovým ohřívačem na teplou vodu, dále je k dispozici patrový dřevěný seník, který obývá dílnou a třemi úložnými prostory a horní částí, která slouží pro skladování. Na pozemku se dále nachází stavební buňka s verandou, do které je napojená elektrika. Na hranici spodní částí pozemku se nachází potok Bílá Nisa (JEDNÁ SE O ZÁPLAVOVOU OBLAST) – ačkoliv se na pozemku záplava nikdy nevyskytovala .. Na hranici pozemku je zrealizovaná přípojka plynu. Objekt momentálně funguje na rekreační spotřebu (sezónní proud).

Veškerá občanská vybavenost se nachází v obci Rýnovice, která je vzdálená 10 min cesty autem. Lokalita Vám nabízí mnoho přírody, procházek a cyklostezek. Vřele doporučuji prohlídku.
s financováním vám moc rádi pomůžeme.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

V případě více informací nebo zájmu o prohlídku, kontaktuje makléře nabídky.


Celková cena
4 500 000 Kč
Město
Janov nad Nisou

Kontaktujte svého makléře