Prodej bytu 2+kk s komorou, ul. U valu P 6 Ruzyně

U valu, Praha

4 590 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 2+kk o celkové výměře 46,6m2, který se nachází v klidné části sídliště Dědina, na konci slepé ulice U valu s krásným otevřeným výhledem do krajiny.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj (16,4m2), samostatná ložnice (10,28m2) oba pokoje orientovány na západ, s krásným otevřeným výhledem. K bytu patří komora se samostatným vchodem, o výměře 5,11m2, která je umístěná hned vedle vstupní předsíně bytu a lze ji jednoduchou stavební úpravou připojit k bytu.
Kuchyňský kout je vyřešen velmi prakticky, je částečně oddělený příčkou od obývacího pokoje a díky čtvercového půdorysu nabízí možnosti řešení kuchyňské linky do tvaru L nebo U.
Bytová jednotka je v současné době lehkou sádrokartonovou konstrukcí upravená na dispozici 2+1 (dva oddělené pokoje se samostatnou kuchyní), nicméně velmi snadno se lze vrátit k původní dispozici. Byt je udržovaný, v původním stavu, koupelna a wc v umakartovém jádře. Na podlahách linoleum a koberce. Okna plastová. K bytu patří i právo užívání společného balkonu pro 4 byty, přístupného ze společné chodby.

Panelový dům je velmi dobrém stavu po rekonstrukci výtahů, střechy, zateplená konstrukce. V domě elektronické zabezpečení vstupu, vchodové dveře na elektrický zámek. Dům má dva výtahy, nákladní a osobní.
Jedná se o velmi teplý byt s nízkými provozními náklady, platba do SVJ 3tis. Kč/měsíc plus elektřina.
Jedná se oblíbenou lokalitu s bohatou nabídkou obchodů a služeb v nedalekém obchodím centru Delta, s dobrou dostupností na letiště Václava Havla. V okolí je množství zeleně, Divoká Šárka, s napojením na cyklistické stezky, dětská hřiště. V současné době lokalitu obsluhují autobusy MHD s dobrým, pravidelným spojením. V listopadu 2023 bude dokončena další etapa prodloužení tramvajové trati do Dejvic. Zastávka Dědina a Ciolkovského se bude nacházet cca 50m od domu, cesta tramvají na Vítězné náměstí bude trvat cca 15min.


Celková cena
4 590 000 Kč
Dispozice
2+kk
Ulice
U valu
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz