Prodej bytu 3+1, 66 m2 s převodem do OV, U Trojice, České Budějovice

U Trojice, České Budějovice

3 400 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně nabízím k prodeji byt 3+1, o velikosti 66 m2 s možností převodu do osobního vlastnictví.
Anuita je zcela splacená, možnost financování hypotékou, s vyřízením výhodné hypotéky rádi pomůžeme. Byt se nachází v panelovém zatepleném domě, v ulici U Trojice, v Českých Budějovicích, v 6. patře a díky oknům na tři světové strany (jih, sever, východ) je světlý, s krásnými výhledy do okolí, nad korunami stromů a střechami okolní zástavby. Výška stropu je 263 cm. Byt se skládá z obývacího pokoje, kde je francouzské okno, dvou ložnic, předsíně, kuchyně, koupelny a WC. K dispozici komora v předsíni a sklep v suterénu domu. K využití uskladnění kol poslouží společná kolárna. Byt je v udržovaném stavu, okna plastová, elektroinstalace jsou původní, jádro není zděné. Dům z poloviny 60.let 20. století (cca 1968) je zateplený, ve velmi dobrém stavu, k dispozici je výtah. Do budoucna se zvažuje vybudování balkonů, které je technicky možné. Byt může zůstat vybaven nebo vyklizen dle přání kupujícího.
V okolí domu je plná občanská vybavenost (2 mateřské školy a 2 základní školy, obchody, MHD). Zároveň okolí domu poskytuje příležitost k procházkám, cyklistice či in line bruslení a to díky cyklistické a pěší stezce kolem řeky Vltavy, vedoucí jedním směrem do centra Českých Budějovic a druhým směrem na Hlubokou nad Vltavou, kde se po cestě nachází Vodácky areál Lídy Polesné (má podobné technické vlastnosti jako olympijská trať v Londýně, nachází se u něho restaurace, dětské hřiště). Na stezce směrem do centra, naproti loděnici vybudované slavným českobudějovickým rodákem, průmyslníkem Adalbertem Lannou, se nachází přístav a příjemná kavárna Lanna, s přírodním hřištěm Bosonoha se stezkou v korunách stromů.
Historické centrum Českých Budějovic se nachází nedaleko domu, lze dojít i pěšky, MHD či autem do max. 10 minut. Město České Budějovice skýtá mnoho možností k bohatému kulturnímu životu, důkazem je fakt, že se letos dostalo do finále soutěže Evropského hlavního města kultury za rok 2028. (akce Evropské hlavní město kultury je iniciativou Evropské unie, jejímž cílem je zdůraznit bohatství a rozmanitost evropských kultur, jejich společné aspekty i tradice).
Nepřehlédněte 3D virtuální prohlídku bytu, který si můžete projít ještě před samotnou reálnou prohlídkou.
Máte-li zájem o prohlídku, vyplňte, prosím, formulář nebo zavolejte. Budu se těšit na osobní setkání.


Celková cena
3 400 000 Kč
Poznámka k ceně
vč. Právního servisu. Vlastník si vyhrazuje právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.
Dispozice
3 + 1
Ulice
U Trojice
Město
České Budějovice

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz