Prodej bytu 3+1 s výhledem na Pražský hrad

Újezd, Praha

22 500 000 Kč

Mám zájem

V zastoupení majitele nabízím k prodeji prostorný slunný byt po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2020. Byt se nachází ve 4. poschodí funkcionalistického domu s výtahem. Disponuje balkonem s neopakovatelným výhledem. Orientace bytu je východ – západ.
Do bytu se vchází z předsíně (5 m2), ze které je průchod do velkého obývacího pokoje (55 m2), který by bylo možné rozdělit po úpravě na dvě místnosti a vznikla by tak dispozice bytu 4+1. Z obývacího pokoje přes celou šířku bytu je vstup na balkón s výhledem na Pražský hrad. Na obývací pokoj navazuje kuchyně oddělená pultem (7 m2). Z obývacího poke je vstup do ložnice (21 m2). Vstup do druhé ložnice/pokoje je z předsíně (12 m2). Moderní koupelna je spojena s toaletou (8 m2).
V bytě jsou vyměněna dřevěná špaletová okna, na zemi jsou parkety a dlažba. Vytápění je centrální v rámci domu, voda se ohřívá průtokovým elektrokotlem. K bytu náleží malá půda, která nahrazuje sklep.
Byt se nachází jen pár kroků od lanovky na Petřín, parku, zastávky MHD. V okolí je celá řada restaurací a kaváren. Nedaleko je také obchodní centrum Nový Smíchov s kompletní nabídkou obchodů a služeb.
Byt je vhodný také jako investiční příležitost. Místnosti vybavené nábytkem na fotografiích jsou vizualizace.
V případě zájmu o prohlídku této jedinečné nemovitosti mě neváhejte kontaktovat!


Celková cena
22 500 000 Kč
Dispozice
3+1
Ulice
Újezd
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Kateřina Kutnohorská

Mgr. Kateřina Kutnohorská

katerina.kutnohorska@re-max.cz