prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví Praha Dejvice

Podbabská, Praha

7 422 680 Kč

Mám zájem

Cihlový byt 3+1 ve 2. nadzemním podlaží z padesátých let minulého století po prvních majitelích nabízí možnost rekonstrukce podle představ nových majitelů. Podlahová plocha bytu je 69 m2 plus 7 m2 sklep. V prostorné předsíni (13 m2 ) najdeme úložné prostory i vstupy do jednotlivých pokojů ( 17, 13 a 11 m2 ), kuchyně (11 m2 ) , koupelny (3 m2 ) i samostatného WC. Velkou výhodou je odvětrání koupelny i WC do větrací šachty. Byt je v původním, dobře udržovaném stavu. Elektrická instalace původní, podlaha v největším pokoji původní parkety, v ostatní ch pokojích kryje parkety celoplošný koberec, v kuchyni linoleum. V předsíni, koupelně a WC původní dlažba. O dodávku tepla se stará společná kotelna pro dvojdomí Podbabská 994-995, ohřev teplé užitkové vody zajišťuje plynová karma. Orientace oken je na západ.
Dům je velmi dobře udržován. Okna plastová, výměna 2012, nová fasáda 2018, rozvody vody a kanalizace v domě rekonstruovány 2010. V roce 2020 vyměněn výtah. Na dům navazuje zatravněná klidová zóna s možností relaxace, grilování i prostorem pro dětské hry. Vedle sklepa je k dispozici kolárna a prádelna/sušárna prádla.
Můžete využít širokou nabídku služeb a kulturního vyžití v okolí nebo se za 9 minut přesunout vlakem na Masarykovo nádraží do centra. Na vycházku se nabízí Stromovka, Divoká Šárka nebo můžete jen vystoupat ke zřícenině Baba, ze které je krásný výhled na velkou část Prahy od Vltavy přes ZOO, Hradčany až po Petřín. Blízkost vysokoškolských areálů, vědeckého parku nebo diplomatických zastoupení nabízí dobré možnosti pro investiční využití bytu.


Celková cena
7 422 680 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize a právního servisu
Dispozice
3+1
Ulice
Podbabská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře