REZERVACE Prodej bytu 40 m2 v panelovém domě, družstevní vlastnictví, Kostnická ul., Husinec

Kostnická, Husinec

1 500 000 Kč

Mám zájem

REZERVACE Exkluzivně nabízím prodej družstevního bytu se splacenou anuitou o velikosti 40 m2, 1.nadzemní podlaží (přízemí) z celkem 5 v panelovém domě, na adrese Kostnická ulice, Husinec.
Dům je po rekonstrukci (zateplení, nová plastová okna, vstup, střecha a výtah) ve velmi dobrém stavu. Byt je možno okamžitě užívat, je ovšem vhodný k rekonstrukci (umakartové jádro, původní elektrické rozvody). Orientace oken je na západ.
K bytu náleží užívání sklepní kóje. Výhodou bytu je možnost úpravy dispozice díky nenosným zdem, výhled do zeleně, možnost parkování před domem, možnost využití společné kočárkárny a kolárny. V blízkosti domu se nachází mateřská školka, škola i obchod s potravinami.

Město Husinec se nachází v okrese Prachatice v Jihočeském kraji, cca 4,5 km severozápadně od Prachatic. Leží na řece Blanici v Bavorovské vrchovině, v nadmořské výšce 504 m. Žije zde přibližně 1 400 obyvatel. Město je rodištěm mistra Jana Husa. Obec je zasazena do krásné přírody, lákající k procházkám či cyklistickým výletům.


Celková cena
1 500 000 Kč
Poznámka k ceně
REZERVACE
Dispozice
1+1
Ulice
Kostnická
Město
Husinec

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz