Prodej chaty, 30 m2

Dolní Břežany

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

V blízkosti přírodní rezervace Zvolská homole a keltského oppidia, v oblasti Ohrobeckého údolí se nachází rekreační osada Jarov, spadající pod obec Dolní Břežany.

Osada je na zalesněném a částečně i na skalnatém výběžku a leží na pravém břehu Vltavy, ke které se kromě auta dostanete i po cyklostezce vedoucí podél řeky nebo také vlakem po trati Praha – Vrané nad Vltavou s přímou zastávkou Dolní Břežany – Jarov.

Lesní pěšina vás dovede až k chatě, která má užitnou plochu 30 m2, je napojena na elektřinu a užitkovou vodu – jímka na dešťovou vodu. Vstup do chaty je přes prosklenou verandu do obývací místnosti a dále posuvnými dveřmi do ložnice. Hlavní místnost je vybavena kuchyňkou s malým elektrickým sporákem a troubou, sedačkou k odpočinku, umyvadlem napojeným na užitkovou vodu s možností ohřevu vody a k vytápění kamna. V ložnici jsou dvě postele, další možnost spaní je v půdním prostoru. Vedle chaty se nachází kůlna a suché WC. Okolo chaty je k dispozici pozemek o výměře 70 m2, který je využíván na základě nájemní smlouvy na dobu neurčitou s vlastníkem – Arcibiskupstvím pražským.

Osadou prochází několik značených turistických tras jak na procházky nebo projížďky na kole.

Pokud vás nemovitost zaujala jsem samozřejmě k dispozici.


Celková cena
0 Kč
Poznámka k ceně
Cena včetně právního servisu a provize RK
Město
Dolní Břežany

Kontaktujte svého makléře