Prodej chaty 4kk v obci Drevníky

Drevníky

3 250 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji chatu o dispozici 4kk v obci Drevníky u Dobříše. Příjezd k chatě je zajištěn po zpevněné obecní komunikaci. Parkovat lze přímo u chaty. Užitná plocha je 66 m2 + terasa 12,8 m2 + 33,3 m2 sklepní prostory.

Ve sklepní části se nachází i garáž, která se užívá jako dílna. Ve zvýšeném přízemí se nachází hlavní obytná místnost s kuchyňským a jídelním koutem. Z obývací místnosti se vchází přes balkónové dveře na vnější terasu, která lemuje chatu do tvaru eL a nabízí krásný výhled z této rekreační oblasti do okolí. Dále v podkroví nalezneme tři samostatné ložnice. Koupelna s WC je umístěna vedle chodby v přízemí.

Vytápění je zajištěno krbovými kamny s výměníkem, která bez problémů v zimním období vytopí všechny obytné místnosti. V chatě je elektřina, obecní vodovod, kanalizace je řešena do jímky, zahradu lze zalévat ze studny. V kuchyni je umístěn plynový sporák, který je napojen na individuální plynovou bombu, umístěnou v separátním prostoru v chatě.

Chata, která byla stavebně dokončena na začátku 80. let, je ve velmi dobrém stavu. částečnou rekonstrukci vyžaduje koupelna s WC. Jedná se o cihlovou stavbu s dřevěným obložením vnitřku i vnějšku. Okna jsou plastová dvojskla.

Pozemek v okolí chaty má výměru 264 m2, je převážně zatravněn, částečně po obvodu osázen živým plotem. Na pozemku nalezneme i vystavěnou udírnu.

Chata se nachází v rekreační a chatové osadě necelý kilometr od obce Drevníky, pod které katastrálně spadá. Hned za chatou se nachází les k vycházkám a houbaření. Nedaleko, v obci Županovice, která se nachází v povodí Vltavy je možnost koupání ve Slapské přehradě.

V případě vážného zájmu mne neváhejte kontaktovat


Celková cena
3 250 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena včetně provize a právních služeb
Město
Drevníky

Kontaktujte svého makléře