Prodej chaty s pramicí u řeky Lužnice

Bečice

1 250 000 Kč

Mám zájem

V zastoupení majitele nabízím k prodeji dřevěnou chatu z padesátých let v chatové osadě Lužničanka. Chata se nachází na kopci nad řekou, sousedí s dalšími chatkami a z jedné strany je pozemek ohraničen lesem. Chatka je v původním, ale dobře udržovaném stavu. V roce 2005 byla opravena střecha, okna jsou dřevěná. Na zemi je beton a linoleum. Topí se v kamnech dřevem, vaří se na plynovém dvouvařiči (plynová bomba. V chatce je zavedena elektřina. WC chemické. Pitná voda je přivedena na okraj pozemku.
Do chaty se vchází přes malé zápraží, uvnitř je kuchyňský kout se stolem a dva pokoje s pěti postelemi (z toho dvě palandy). V chatě je malá lednice a mrazák. Zvenku jsou k chatě přistavěny dvě kůlny, respektive dílny, samostatně uzamykatelné. Veškeré vybavení a nářadí zůstává, včetně grilu. Vedle chaty je malý sklípek na chlazení potravin a nápojů. Na střeše je satelit (televizní příjem).
Okolo chaty je udržovaná zahrada s keři s rozlohou 214 m2. Příjezd autem je možný cca 100 od chaty, parkování je možné na vymezeném místě sousedního pozemku nebo u polní cesty.
Chata je prodávána včetně vybavení a plechové pramice, která byla zakoupena v loňském roce. Je na klidném místě nad řekou Lužnicí, místo je vhodné pro rybáře (pešky k řece cca 15 minut). Chata je určena na letní rekreaci. U řeky jsou dvě hospody, nedaleko je autokemp.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat!


Celková cena
1 250 000 Kč
Město
Bečice

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Kateřina Kutnohorská

Mgr. Kateřina Kutnohorská

katerina.kutnohorska@re-max.cz