Prodej domu k trvalému bydlení, 92 m2, Hradištko

Nade Vsí, Hradištko

5 550 000 Kč

Mám zájem

Chcete bydlet v klidu a zeleni, přesto nadosah Praze? Exkluzivně nabízíme prodej domu po zdařilé rekonstrukci s dispozicí 3+KK + venkovní terasa 25 m2 + technická místnost 22 m2, zapuštěný bazén, skleník a dílna. Nabízí 92 m2 užitné plochy + 25 m2 terasa. Rekonstrukce probíhala od roku 2010, byla vyměněna střešní krytina, kompletně zateplena fasáda, osazena nová plastová okna. Rozvedena nová elektroinstalace, rozvody vody i odpadů. Dům je napojen na obecní vodovod a disponuje přípojkou elektřiny 220/380 V. K dispozici je i napojení na obecní kanalizaci. Topení zajišťuje krbová vložka a elektrické topné panely.
K domu přijedete po asfaltové obecní komunikaci a přivítá Vás pečlivě udržovaná zahrada. Za vstupní verandou se nachází velkorysý obývací pokoj (28 m2) s krbem a jídelnou ze kterého se dostanete na venkovní terasu (jižní expozice) s částečným zastřešením. Pod terasou je situována technická místnost (22 m2) se dvěma okny a vstupem z verandy. Na pokoj navazuje i kuchyňský kout s oknem (6,5 m2) a koupelna s WC (6 m2). Z pokoje vystoupáte po schodech také do 2. nadzemního podlaží se dvěma ložnicemi (15 a 17 m2). Pro relaxaci můžete využít zapuštěný bazén s „oblázkovou pláží“.
Dům se prodává včetně vybavení a nábytku.
V Hradištku nebo navazujících Štěchovicích je k dispozici kompletní občanská vybavenost, škola (1. i 2. stupeň), školka a lékařské služby. Široká je i nabídka restaurací, cukráren. Jedinečný Genius Loci této lokality si však vychutnáte nejlépe při osobní návštěvě – těším se na Vás…


Celková cena
5 550 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize a právního servisu
Ulice
Nade Vsí
Město
Hradištko

Kontaktujte svého makléře