Prodej bytu a půdy s exkluzivním výhledem na Prahu

Švédská, Praha

14 444 000 Kč

Mám zájem

V zastoupení majitele nabízím k prodeji poslední byt v klidné vilové čtvrti na Smíchově. Byt 3+1 se nachází v posledním podlaží cihlového domu a z balkonu nabízí neopakovatelný výhled. K bytu o rozloze 95 m2 náleží sklep (cca 3,5 m2) a půda nad bytem, kterou je možné s bytem propojit. Půda patří pouze k tomuto bytu, nejedná se o společný prostor v rámci domu. Půda je nad celým bytem, využitelná je díky nízké výšce a komínu větší třetina plochy.
Byt nabízí tři prostorné pokoje, kuchyni, špajz, komoru, koupelnu a toaletu. Všechny pokoje mají zabudované malé niky sloužící jako skříně. Balkon je v prostředním pokoji. Do všech pokojů se vchází z předsíně, v aktuální dispozici jsou neprůchozí. Topení a ohřev teplé vody jsou řešeny lokálně řešeny plynovým kotlem. Okna jsou dřevěná špaletová. Byt je zcela vyklizen a připraven na rekonstrukci (fotografie s nábytkem jsou vizualizace). Nabízí se možnost vybudování výtahu.
V docházkové vzdálenosti jsou dva parky, obchody, zastávka MHD. OC Nový Smíchov a historické centrum Prahy jsou vzdáleny jen pár minut jízdy autem.
V případě zájmu o prohlídky této tajímavé investiční nemovitosti mě neváhejte kontaktovat!


Celková cena
14 444 000 Kč
Dispozice
3+1
Ulice
Švédská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Kateřina Kutnohorská

Mgr. Kateřina Kutnohorská

katerina.kutnohorska@re-max.cz