Prodej novostavby rodinného domu 4+1 v Řitce, Praha-západ

Pod Pražskou, Řitka

13 290 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme bydlenou novostavbu rodinného domu 4+1 s terasou, garáží a pěknou zahradou v novější zástavbě rodinných domů, ve velmi dobře dostupné lokalitě Praha -západ, Řitka, ul. Pod Pražskou. Dvoupodlažní novostavba z roku 2018 má užitnou plochu 153 m2 včetně garáže a zahradu 592m2.

V přízemí domu se nachází prostorný světlý obývací pokoj s krbem, kuchyň (kuchyňská linka s vestavnými elektrospotřebiči, s žulovou pracovní deskou), zádveří s dostatkem úložného prostoru a dolní koupelna, která je vybavena toaletou, prostorem pro pračku se sušičkou a přípravou pro sprchový kout. Obývací pokoj je malou předsíňkou propojen s garáží – do garáže je vyvedeno topení, nabízí se zde tak možnost vybudování dalšího pokoje.

Do horního podlaží se vychází po otevřeném schodišti v obývacím pokoji. Zde se nachází ložnice s prostornou šatnou, další 2 pokoje, balkon a koupelna se 2 umývadly, vanou, walk-in sprchovým koutem a toaletou.

Zahrada domu má výměru 592m2, je zatravněná s několika mladými ovocnými dřevinami, oplocená po celém svém obvodu. Zahrada je z důvodu bezpečnosti dětí rozdělena menším dřevěným plůtkem na část herní a část pracovní, která je svahu, v této části zahrady stojí zahradní domek; terasu (19m2) je možno přistínit markýzou. Terasa a vjezd na pozemek a do garáže jsou opatřeny zámkovou dlažbou. Vydlážděný vjezd nabízí další 2 parkovací stání.

Dům s jihovýchodní orientací je vystavěn z Porothermu, zateplen, střešní krytinou je pálená taška, okna plastová, na podlahách kombinace dlažby a vinylu.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, vytápění a ohřev vody zajišťuje kondenzační plynový kotel se zásobníkem teplé vody, vytápění radiátory je v koupelně a obývacím pokoji ještě doplněno o podlahové topení. Každý pokoj je vybaven termostatem, spolu s chytrými hlavicemi radiátorů je tak možné nastavit optimální teplotu pro každou místnost zvlášť. Vaří se na elektřině (indukční varná deska). Děšťová voda je svedena do jímky (9m3) s rozvodem v zadní i přední části zahrady.

Energetická náročnost domu C, aktuální roční spotřeba plynu je 8,5MWh, elektřiny 3,5MWh. Měsíční náklady na energie a vodu jsou cca. 3 500 Kč.

Obec Řitka leží při dálnici D4, její perfektní dopravní dostupnost Prahy (cca 26km) a Mníšku pod Brdy (cca 4km) spolu s okolní zelení ji činí atraktivní lokalitou k rodinnému bydlení. V obci žije kolem 1300 obyvatel a nejdete zde mj. poštu, mateřskou školu, knihovnu, obchod s potravinami, jízdárnu, TJ Sokol. Více o obci https://www.ritka.cz/


Celková cena
13 290 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize a právního servisu
Ulice
Pod Pražskou
Město
Řitka

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Filip Tretiník

Mgr. Filip Tretiník

filip.tretinik@re-max.cz