Prodej novostavby rodinného domu 5+kk, 170,7 m2

Předboj

18 900 000 Kč

Mám zájem

Aktuálně zkolaudována novostavba rodinného domu na okraji obce Předboj.

Bungalov o dispozici 5+kk a celkové podlahové ploše 170,7 m2, na parcele o výměře 1041 m2 nabízí vše co od moderního bydlení očekáváte. Podlahové bezúdržbové topení firmy HeatFlow vám na základě uhlíkové technologie zajistí rovnoměrné a hlavně rychlé vytopení vašeho domu, s termostatem a ovládáním v každé místnosti nezávisle na sobě. Pro umocnění domácí pohody je v obývacím pokoji umístěn biokrb, který navodí atmosféru klasického krbu s tím, že nevzniká žádný zápach ani nepořádek. V případě teplých dnů si můžete v celém domě dálkově ovládat a nastavit předokenní žaluzie tak, aby vám slunce nevadilo a zároveň jste si nezastínili celou místnost. Pokud byste odjeli na dovolenou, plní žaluzie i bezpečnostní funkci, kterou máte tedy i tak ještě podpořenou alarmem s pohybovými čidly ve všech místnostech, ale i kamerami, které sledují každé zákoutí kolem domu.

Rodiče jistě potěší mít z ložnice přístup do své vlastní samostatné koupelny, zatímco děti si mohou užívat druhou koupelnu naproti dětským pokojům zvlášť. A nejen pro návštěvy, je v chodbě u obývacího pokoje umístěno ještě samostatné WC. Keramické obklady a dlažby italské značky Abitare la Ceramica, kterými je toto zázemí vybaveno, nabízí nejen velmi vysokou kvalitu, ale i nadčasový design, doplněný bateriemi od německého výrobce Hansgrohe.

K bílé fasádě tohoto domu se jako správný kontrast hodí antracitový odstín hliníkových oken a vstupních dveří. Garážová vrata i již zmiňované předokenní žaluzie jsou ve stejném odstínu, vše od velmi známé společnosti Vekra. Naproti tomu vnitřní dveře jsou v odstínu béžovém, které také skvěle ladí s antracitovou vinylovou podlahou v obytných místnostech. Pokud vlastníte dvě auta, žádný problém, v domě je dvojgaráž a pro návštěvy bude ještě možno parkovat na zpevněné ploše před garáží.

Dle energetického štítku, spadá tento rodinný dům do třídy B. Obvodové zdivo z pórobetonových tvárnic Ytong 300mm, kontaktní zateplovací systém s izolací z fasádního polystyrenu v tloušťce 200mm. Vnitřní zdivo nosné Ytong 250mm, příčky Ytong 125mm. Střechu zajišťuje vazníková krytina Bramac, osazena hromosvodem. Půda je částečně pochozí a v domě jsou datové rozvody. Do technické místnosti je svedena příprava na solární panely.

Přiložené fotorealistické vizualizace ukazují vaše budoucí možné zařízení domu i zvelebení zahrady. V tuto chvíli probíhají dokončovací práce na zpevněných plochách v okolí domu.

Předboj je známá především díky golfovému areálu Yard Resort, který nabízí nejen 9ti jamkové hřiště i pro veřejnost bez „zelené karty“, ale i špičkovou gastronomii k vaší soukromé návštěvě, ale i pro firemní akce či svatby.
Obec se nachází 18 km severně od Prahy a žije v ní přibližně 1200 obyvatel. Pro vaše nejmenší ratolesti je v obci mateřská škola, zatímco základní škola je v nedalekých Líbeznicích.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si nejlepší nabídku na základě jím zvolených kriterií.


Celková cena
18 900 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena včetně právních služeb a provize RK
Město
Předboj

Kontaktujte svého makléře