Prodej pěkného bytu 4+kk, 84m2, s terasou, zahradou a parkováním, Mníšek pod Brdy – EDEN

V Edenu, Mníšek pod Brdy

9 700 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme ke koupi pěkný byt o dispozici 4+kk o celkové podlahové ploše 84,2m2, s terasou, zahradou a parkovacím stáním, v moderním 2podlažním bytovém domě z roku 2016 v rezidenční čtvrti Eden v Mníšku pod Brdy.
Bytová jednotka disponuje 3 ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyňský koutem, koupelnou s vanou a sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Její předností je skvělá orientace vůči světovým stranám (sever a jih) a pěkná zahrada 212m2 s terasou. Samozřejmostí je pak vlastní parkovací stání.
Prostorný obývací pokoj s kuchyní je svými francouzskými okny orientován na jiho-jihozápad s přímým vstupem na přilehlou terasu, kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči. Celkový prostor obývacího pokoje činí 26,3 m2, ve spojení s obytnou terasou se pak v letních měsících jeho plocha téměř zdvojnásobuje. Přímý vstup na terasu je též možný z jedné z ložnic/pracovny. Terasa s bezúdržbovým povrchem (dřevoplast) je vybavena markýzou a okna místností s jižní-jihozápadní orientací jsou opatřeny též předokenními žaluziemi.
Zbylé 2 ložnice jsou orientovány na severo-severovýchod. Koupelna je vybavena komfortním sprchovým koutem v úrovni podlahy, se zapuštěnou odtokovou lištou a moderní dešťovou sprchou, je zde umístěna pračka, též plynový kotel. Toaleta se nachází v samostatné místnosti.
Vytápění bytu je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem. Celá jednotka je vybavena plovoucími podlahami/dlažbou, okna a vstupní dveře bytu v dekoru dřeva jsou opatřeny izolačními dvojskly, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi.
Nespornou výhodou je samostatný vchod do bytu z ulice/předzahrádky, též boční branka do zahrady, která umožňuje pohodlnou manipulaci se zahradním materiálem.
Nově vybudovaná zahrada dle návrhu zahradního architekta je do budoucnosti příslibem soukromé oázy, celoroční zeleně, bohatě kvetoucí vegetace od jara do podzimu a minimálních nároků na její údržbu. Pro dekorativní efekt a završení odclonění jsou podél převažující části oplocení připraveny patky pro treláže.

Náklady na bydlení činí 880 plyn, 1500 elektřina, 890 voda.

Mníšek pod Brdy je skvělé místo pro život. Přátelská atmosféra menšího města s historickým centrem, skvělé dopravní spojení do Prahy (vlak, dálnice, autobusové spojení s Prahou – Smíchovské nádraží), lesy v blízkém okolí a perfektní občanská vybavenost jsou jeho hlavními výhodami.


Celková cena
9 700 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize a právních služeb
Dispozice
4+kk
Ulice
V Edenu
Město
Mníšek pod Brdy

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Filip Tretiník

Mgr. Filip Tretiník

filip.tretinik@re-max.cz