Prodej prostorného domu, Malinová, Černošice

Malinová, Černošice

16 070 000 Kč

Mám zájem

Dovolujeme si vám nabídnout stavbu domu z roku 2010, postavenou na pozemku 1000m2 v Černošicích, mimo záplavová území. Jedná se zděnou stavbu v současnosti s atypickou dispozicí, kterou lze ovšem snadno upravit na rodinné bydlení, či na vytvoření několik jednotek s různým způsobem využití.
V současné době je dům dispozičně členěn na bytovou jednotku 2+kk, dílnu a velkou galerii se samostatným vchodem, na kterou přímo navazují prostorné půdní prostory, připravené pro vestavbu.
Bytovou jednotku 2+kk s celkovou výměrou 84m2 nalezneme v přízemí domu. Byt je samostatný s vlastním vchodem. Dispozici bytu tvoří zádveří, centrální hala, ze které vchází do prostorného obývacího pokoje (29m2) s kuchyňským koutem s výstupem na terasu, dále samostatná ložnice s francouzskými okny s výhledem do okrasné zahrady (20m2), koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné wc s bidetem a dvě komory. Na podlahách je keramická dlažba. V bytě je klimatizace.
Druhým samostatným vchodem lze vstoupit do přízemního zádveří s technickou místností, kde je umístěný plynový kotel a velkoryse pojatá dílna o výměře 31m2, ze které lze snadno vytvořit bytové prostory.. Po schodišti se vystupuje do podkroví, kde byla vybudovaná prostorná galerie se střešními okny (36m2), ze které je přístup do koupelny s wc a sprchovým koutem. Přímo z galerie lze vstoupit do půdních prostor (84m2) se dvěma okny ve štítu domu. tyto prostory které jsou připraveny na půdní vestavbu 2. bytové jednotky, nebo k propojení s bytem v 1.NP. Na podlahách v podkroví je plovoucí laminátová podlaha.
Konstrukce domu je cihlová (Porotherm), zateplená, okna jsou plastová, na střeše byla použita betonová taška Bramac Max. Topení je centrální, plynové. V 1. NP je podlahové topení pod keramickými dlažbami, v 2. NP je klasický rozvod do radiátorů. V domě je instalováno i elektrické topení pomocí tepelného čerpadla systém vzduch x vzduch. Dům má přípojku plynu, kanalizace i obecní vodovod. V rohu zahrady je umístěná vsakovací jímka na dešťovou vodu.
Pro parkování dvou automobilů byl u vjezdu na pozemek vybudovaný prostorný přístřešek. Brána na pozemek je elektrickým pohonem na dálkové ovládání.
Zahrada je vzrostlá, převážně okrasná, vybavená automatickými závlahami typu Hunter (USA).
Jedná se o velmi oblíbenou lokalitu, s výbornou dostupností do hlavního města autem cca 30 min. do Prahu 5, případně pravidelným vlakovým spojením na Smíchovské, či Hlavní nádraží. V pěší vzdálenosti je k dispozici nabídka obchodů a služeb v obchodním centru Vráž (obchod s potravinami, Tesco, lékárna, kavárna, lékaři, rehabilitace a další).


Celková cena
16 070 000 Kč
Poznámka k ceně
konečná cena včetně provize RK a kompletního právního servisu
Ulice
Malinová
Město
Černošice

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz