Prodej prostorného mezonetového bytu, Praha 5 – Košíře

Plzeňská, Praha

12 500 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji výjimečný podkrovní byt mezonetového typu o dispozici 3+KK 127 m², který lze snadno adaptovat na 4+KK nebo 4+1, s prostornou šatnou s oknem, balkonem a sklepem v osobním vlastnictví, v cihlovém bytovém domě s výtahem, v ulici Plzeňská Praha 5 – Košíře u parku Klamovka, v pěší vzdálenosti od Petřína či Ladronky. Bytový dům disponuje 19 bytovými jednotkami. Slunný byt je situovaný v 6. a 7. nadzemním podlaží, vstup do bytu dělí od výtahu jedno patro. V bytě je ticho a není slyšet hluk z přilehlé ulice. Vnitřní členění bytu je provedeno sádrokartonovými příčkami, které umožňují flexibilní změnu dispozice bytu.
Součástí prodeje je vybavená kuchyň, koupelna, vestavěné skříně, vestavěná knihovna. Ohřev vody a vytápění je řešeno plynovým kotlem značky BOSH, který byl realizován na začátku listopadu 2021, pro ovládaní teploty je zde zřízen termostat. Vybavená kuchyňská linka nabízí sklo keramiku, zabudovanou myčku, lednici a troubu. Koupelna s vanou, umyvadlem, dále samostatná toaleta. Po celém bytě kromě koupelny a toalety, je položena masivní dřevěná podlaha. Okna v bytě jsou dřevěná a jsou opatřena žaluziemi. Orientace hlavní obývací místnosti s kuchyňským koutem v 6. nadzemním podlaží je jižní, z ložnice ve stejném patře je severní, směrem do ulice Plzeňská. Samostatná ložnice umístěná v 7. nadzemním podlaží má okna z obou stran. Parkování je možné za poplatek ve vnitro bloku, případně na modrých zónách v přilehlých ulicích. Náklady na bydlení činí 4 538 KČ SVJ, 1 850 KČ plyn, a el. ve výši 1 240 KČ.

Bytový dům prochází postupnou revitalizací, zatím proběhla výměna výtahu, oken a lodžií nepodkrovních bytů a zateplení fasády. V bytovém domě se nachází čtyři kryty civilní obrany s kapacitou 680 osob. Ulice Plzeňská nabízí plnou občanskou vybavenost s kompletní nabídkou služeb, obchodů a dopravy. V těsné blízkosti Vašeho nového domova se nachází vyhlášená zahradní restaurace v parku Klamovka, dále se v okolí nachází prodejna Lidl, školka, spádová škola, večerka s potravinami, Žabka, Zásilkovna PPL a Česká pošta a mnoho dalšího, předností je i snadná dopravní dostupnost do centra (6min zastávka metra Anděl, 20 min Hlavní nádraží) či přímý spoj na letiště. Lokalita prochází postupnou modernizací, v roce 2020 město Praha schválilo projekt rozvoje Motolského údolí, v rámci projektu má být snížen průjezd vozidel na Plzeňské ulici, a z části Plzeňské ulice se má stát pěší zóna.
Pro více informací kontaktujte makléře nabídky. S financováním Vám moc rádi pomůžeme.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.


Celková cena
12 500 000 Kč
Dispozice
4+kk
Ulice
Plzeňská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře