Prodej původní roubenky v malebné krajině

Bozkov

4 900 000 Kč

Mám zájem

V zastoupení majitele nabízím k prodeji klasickou roubenku s dřevěnými špaletovými okny. Stavba je kombinací roubené a zděné konstrukce, je podsklepená a její stáří je větší než sto let. Roubenka je v dobře udržovaném stavu, prošla několika rekonstrukcemi, vše je funkční a původní. Prodává se včetně vybavení na fotografiích.
V přízemí se nachází velká místnost s kachlovými kamny, z níž se vchází do ložnice. Z chodby je vstup do malé místnosti s krbem, kde je možné posedět, a také do zrekonstruované koupelny (z roku 2017) se sprchovým koutem a toaletou.
Na půdě byla vytvořena další ložnice, zbytek půdy je nevyužitý. Střecha je dřevěná s eternitovou krytinou a plechovými okraji. Byla obnovena v 60. letech. Fasáda je stará přibližně 30 let.
Z bývalé pavlače vznikla terasa, kde se skladuje dřevo a je zde suché WC.
Elektřina je v hliníku (koupelna a WC v mědi), topí se na tuhá paliva, voda je ohřívána elektrickým bojlerem. Roubenka je připojena na obecní vodovod, má septik a trativod. Na pozemku je také studna, která je využívána na zalévání. Druhý přívod vody je z pramenů pod místním kostelem, kterému pamětníci přisuzují léčivé účinky.
K nemovitosti náleží rozsáhlá zahrada se vzrostlými stromy a udržovaná oplocená předzahrádka s květinami.
Roubenka se nachází uprostřed krásné přírody, hustých lesů, jeskyní, nedaleko Českého ráje a jen pár kilometrů od krkonošských sjezdovek.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat!


Celková cena
4 900 000 Kč
Město
Bozkov

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Kateřina Kutnohorská

Mgr. Kateřina Kutnohorská

katerina.kutnohorska@re-max.cz