Prodej rekreačního objektu 260m2, Čistá v Krkonoších

Černý Důl

15 000 000 Kč

Mám zájem

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím k prodeji rekreační objekt situovaný v krásném prostředí Krkonoš v obci Čistá v Krkonoších.

Jedná se o zděný, dvoupodlažní objekt s garáží, částečně podsklepený. Nemovitost prošla v roce 2007 kompletní rekonstrukcí, kolaudace proběhla v roce 2008. Momentálně není nutná žádná investice. Dům se prodává včetně vybavení.

Dům je samostatně stojící, postaven na vlastním pozemku s číslem popisným a velmi dobrou dopravní dostupností. K domu náleží krásný rovinatý pozemek o výměře 560m2, na kterém se nachází přístřešek na parkování.

Celý objekt je vytápěn plynovým kotlem s ohřevem teplé vody, některé místnosti mají podlahové topení a další možností vytápění jsou kachlová kamna. Na podlahách je kombinace koberce, vinylu a dlažby. V domě je centrálním vysavač. Půdorysy jednotlivých podlaží včetně výměr najdete ve fotodokumentaci. Dům je připojen na obecní vodu a kanalizaci.

Tato lokalita je oblíbenou turistickou destinací jak v zimě, tak v létě. Okolí nabízí skvělé podmínky k turistice, cykloturistice, zimním sportům i odpočinku. Vynikající dojezd do okolních horských středisek jako jsou Jánské Lázně (9km) , Černý Důl (2,4km), Pec pod Sněžkou (23km), Špindlerům Mlýn (25km), Herlíkovice (15km) . Vzdálenost z Prahy 140km.

Dům je ihned k dispozici.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat!


Celková cena
15 000 000 Kč
Město
Černý Důl

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jana Mlčochová

Bc. Jana Mlčochová

jana.mlcochova@re-max.cz