Prodej rodinného domu 127m2, pozemek 614m2

Na hradišti, Klecany

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 s garáží, dílnou a zahradou. Nachází se ve městě Klecany v ulici Na hradišti. Tato lokalita je atraktivní z pohledu bezpečnosti, zeleně, dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti. Klecany jsou vzdálené od severního okraje Prahy přibližně deset kilometrů. Dopravní spojení s hlavním městem zajištuje pravidelná příměstská autobusová doprava. Cesta autem do Kobylis trvá okolo 15 minut. V obci se nachází škola, školka, ZUŠ, knihovna, zdravotní středisko a pošta. Z hlediska životního prostředí se jedná o klidnou lokalitu, kde zeleň v podobě lesů a luk je v docházkové vzdálenosti. Cyklisté mohou využívat nově vybudovanou cyklostezku, která vede z Klecan přímo do Prahy.

Dispozice jsou následující:
Předsíň – 6,5m2, chodba – 7,9m2, kuchyň – 11,1m2, wc – 2,3m2, koupelna – 4,7m2, obývací pokoj – 18m2, ložnice – 17,5m2, pokoj – 13,2m2, garáž – 18,5m2, kotelna – 16m2, dílna se skladem – 11,5m2. Zahrada s okrasnými a ovocnými dřevinami má výměru 368m2.

Celá objekt je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění zajištuje kotel na tuhá paliva a vodu ohřívá elektrokotel. Střešní krytina je z pálených tašek. Okna jsou dřevěná, špaletová. Odpad je napojen na veřejnou kanalizaci. K domu patří prostorná garáž a dílna. Dům je nepodsklepen a jeho stav odpovídá době výstavby. Pokud hledáte klidné bydlení v blízkosti Prahy, je tato nabídka určena přímo pro vás. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rád pomohu. Pro další informace nebo sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte níže uvedeného makléře nabídky.


Celková cena
0 Kč
Poznámka k ceně
Informace o ceně u RK
Ulice
Na hradišti
Město
Klecany

Kontaktujte svého makléře