Prodej rodinného domu 130 m2, Budiměřice

Budiměřice

5 490 000 Kč

Mám zájem

V klidné části obce Budiměřice nabízíme k prodeji rodinný dům o celkové užitné ploše 130 m2.

Velkým pozitivem této nemovitosti je možnost převzetí hypotečního úvěru, který má úrokovou sazbu 1,89 % s fixací do roku 2029 s měsíční splátkou 10.822,- Kč. Zbývající výše tohoto hypotečního úvěru je 2.900.000,- Kč.

V útulném obývacím pokoji s kuchyňským koutem na vás vdechne venkovský design odkazující na stáří domu avšak v moderním pojetí, do detailu vymyšlena kuchyňská linka na míru, dřevěný jídelní stůl, vše dotvářeno stylovými krbovými kamny s výměníkem. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí, od nové střechy, přes zateplení, nová plastová okna i podlahy. V dětském pokoji majitelé ponechali klenutý strop, který dotváří autenticitu domu. Koupelna nabízí rohovou vanu, pračku, sušičku i boiler na ohřev teplé vody.

V současné době prochází rekonstrukcí podkroví, kde do budoucna vzniknou dva dětské pokoje a koupelna. Na dům navazuje kryté sezení s krbem a přípravou na venkovní kuchyň a z boku domu přístřešek k uskladnění dřeva. Dále je na pozemku do tvaru písmene L stodola s dílnou a krytým stáním pro automobil, celý objekt je také nově zastřešen. Majitelé zde také zakomponovali udírnu, která je před dokončením. Vedle stodoly se nachází studna s vodárnou, která má přívod vody zaveden do domu – vhodné do budoucna používat například ke splachování toalet. Pozemek je od domu situován jižním směrem a nabízí tedy dostatek slunce po téměř celý den.

V blízkosti domu je fotbalové hřiště a tenisové kurty, kde dokončují zázemí ke sportovním aktivitám a vznikne zde k posezení i kavárna.

Budiměřice jsou malou, klidnou obcí, kde krom školy do prvního stupně naleznete i menší obchůdky, vše další je téměř za rohem, v Nymburce či Poděbradech, jen pár kilometrů vzdálených.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si nejlepší nabídku na základě jím zvolených kriterií.


Celková cena
5 490 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena včetně právního servisu a provize RK
Město
Budiměřice

Kontaktujte svého makléře