Prodej rodinného domu 4+kk s garáží, zahradou, Červený Újezd

K Lípě, Červený Újezd

11 400 000 Kč

Mám zájem

Dovolujeme si vám nabídnout rodinný dům, umístěný v centru obce Červený Újezd. Dům má dvě nadzemní podlaží a je podsklepený. Užitná plocha bytu 4+kk je 120m2. Dispozici tvoří tři samostatné ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj s kuchyní. Dům je v dobrém technickém stavu po dvou rekonstrukcích. První probíhala před 8 lety, kdy byly v domě vyměněna okna za plastová, byla vyměněna střešní krytina, vybudovány nové koupelny, nová kuchyňská linka a nové plynové topení. V roce 2019 proběhla v domě výměna všech podlah za vinylové, zateplovalo se podkroví domu, měnily se obklady v kuchyni a vedení elektřiny.
Za domem se nachází malá zahrádka 109m2 trojúhelníkového tvaru, která má díky vzrostlému živému plotu dostatek soukromí. K domu patří samostatně stojící garáž pro jeden vůz. Budova garáže je dvoupatrová, kde v patře je velký prostor s okny a elektřinou, který lze využít pro skladování, případně jako letní ložnice.
Obec Červený Újezd leží 7km západně od hlavního města a je velmi dobře dopravně dostupná po dálnici na Karlovy Vary, případně i po dálnici na Plzeň. Existuje více objezdových tras i po místních komunikacích. Autobusovými linkami MHD se dá pohodlně dojet na metro Zličín za cca 20min. Přímo v obci je mateřská škola, malý obchod s potravinami, hospoda, řeznictví. Místně příslušná základní škola je v dochozí vzdálenosti ve Svárově.
Doporučujeme prohlídku!


Celková cena
11 400 000 Kč
Poznámka k ceně
konečná cena včetně provize RK
Ulice
K Lípě
Město
Červený Újezd

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz