Prodej rodinného domu 5 KK s garáží, 162 m2

Lipová, Odolena Voda

13 600 000 Kč

Mám zájem

Novostavba rodinného domu o dispozici 5 KK s garáží o celkové ploše 162 m2.

Prostorný, prosvětlený obývací pokoj s kuchyní a okny do tří světových stran, velký ostrůvek s varnou a pracovní plochou, úložnými prostory a barovým koutem, jídelní stůl pro šest osob a rohová, rozkládací sedací souprava, zkrátka vše co má hlavní rodinná místnost nabídnout. V prvním nadzemním podlaží se nachází i pokoj pro hosty s koupelnou. Další dvě koupelny jsou ve druhém nadzemním podlaží, jedna pro rodiče s přímým vstupem z ložnice a druhá pro děti, které si mohou užívat vanu. Na rozdíl od mnoha domů, jsou místnosti v tomto druhém podlaží plnohodnotné, to znamená žádné zešikmené stěny a krčení se pod nimi.

Vytápění této dřevostavby zajišťuje elektrický kotel a teplovodní radiátory s podlahovým topením v horních koupelnách. Pod schody je umístěna technická místnost, bojler na ohřev vody. Velký prostor nabízí půda – 65 m2. Garáž je propojena se skladem.

Zahrada je v klidné části za domem s možností relaxování na sedačce u domu nebo na druhém sezení pod pergolou, kde je umístěn gril a houpačka, je sem také přivedena elektřina – osvětlení a zásuvky. Vedle domu je umístěna jímka na dešťovou vodu k zalévání zahrady. Vjezdová brána je elektricky, dálkově ovládána, do garáže se sekčními vraty vjedete tedy bez potřeby výstupu z vozu.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si nejlepší nabídku na základě jím zvolených kriterií.


Celková cena
13 600 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena včetně právních služeb a provize RK
Ulice
Lipová
Město
Odolena Voda

Kontaktujte svého makléře