Prodej rodinného domu 7+1 s bazénem, saunou a dvojgaráží

U Skály II, Hudlice

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

V zastoupení majitele nabízím k prodeji rodinný dům nedaleko Berouna. Současnou dispozici domu 7+1 je možné změnit na původních 8+1.
V přízemí se nachází obývací pokoj vzniklý spojením dvou místností, kuchyně, jídelna, pracovna a toaleta. V patře se nachází čtyři samostatné pokoje a dvě koupelny. V suterénu je místnost na uhlí, sklep, sauna, posilovna, prádelna a technická místnost s kotlem.
K domu byla přistavěna garáž pro dvě auta. Na zahradě je bazén a zahradní domek. Mezi domem a bazénem je terasa, kterou si nový majitel může dodělat dle vlastních představ nebo z již zakoupené dlažby.
Dům byl postaven na začátku devadesátých lel. V roce 2017 proběhla rekonstrukce. Z této doby pochází nová fasáda, střecha z tašek Bramac. Vytápění zajišťuje plynový kotel, je možné topit i na tuhá paliva a přitápět krbem. Dům má dva komíny. Plynový kotel zajišťuje také ohřev vody. Na zemi je dlažba a plovoucí podlaha. Okna jsou plastová, trojskla z roku 2017. Dům je napojen na kanalizaci a obecní vodovod. Na zahradě je studna, jejíž voda slouží na zalévání.
Dům je umístěn v klidné části obce, ze které se snadno dostanete do Králova Dvora a do Berouna.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.


Celková cena
0 Kč
Ulice
U Skály II
Město
Hudlice

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Kateřina Kutnohorská

Mgr. Kateřina Kutnohorská

katerina.kutnohorska@re-max.cz