Prodej rodinného domu 7+2, Ronov nad Doubravou

Čáslavská, Ronov nad Doubravou

4 850 000 Kč

Mám zájem

Nedaleko Sečské přehrady se nachází město Ronov nad Doubravou, ve kterém vám nabízíme velkorysý dvoupatrový rodinný dům o dispozici 7+2 s užitnou plochou 213 m2.

V prvním podlaží se nachází prostorný obývací pokoj, dále plně zařízená kuchyň a vedle prosvětlená jídelna s možností vstupu na zahradu. K dispozici je zde i prádelna, koupelna, spíž, šatna a technické zázemí – kotelna a sklad dřeva. Ve druhém podlaží, které loni prošlo rozsáhlou rekonstrukcí se nachází tři pokoje, ložnice, pracovna, hala sousedící s kuchyní, odkud je možno vstoupit na terasu rozkládající se po celé šíři domu, dále přes chodbu se dostaneme do druhé koupelny. Každé podlaží má samostatný vstup, pro případnou možnost jednoduché úpravy na dvougenerační bydlení.

Dům je možno vytápět plynovým kotlem, alternativou je kotel na tuhá paliva. V horní koupelně a spodní kuchyni je podlahové topení, v ostatních částech domu radiátory. Dům je postaven z pěnosilikátových tvárnic o šíři 45 cm, které zajišťují vysokou pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Rovná střecha má plechovou krytinu, okna v domě jsou plastová a podlahy v chodbách, koupelnách a hale s dlažbou, v obytných místnostech je plovoucí podlaha.

Zahrada o výměře 1127 m2 nabízí díky vzrostlým stromům a hustým keřům naprosté soukromí. Ke klidnému posezení i v případě deště slouží příjemná, zastřešená pergola hned vedle domu. Na pozemku za domem se nachází i velká dílna a sklad. Průjezdem přes dálkově ovládanou elektrickou bránu lze parkovat přímo u domu.

Ronov nad Doubravou je klidným městem, kde v současnosti prochází revitalizací náměstí pojmenované po zdejším rodákovi – malíři Antonínu Chittussim. Město nabízí většinu občanské vybavenosti, ostatní naleznete v nedaleké Třemošnici.

K nastěhování od 1.11.2023.


Celková cena
4 850 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena včetně právních služeb a provize RK
Ulice
Čáslavská
Město
Ronov nad Doubravou

Kontaktujte svého makléře