Prodej rodinného domu 90 m², pozemek 753 m²

K Lahovičkám, Praha

18 750 000 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím rodinný dům se zastavenou plochou 90 m2, se zimní zahradou, s garaží, krytým stáním na další 2 vozy, a s velkou zahradou o výměře 663 m2 v ulici k Lahovičkám v klidné lokalitě Prahy 12 Modřan.
Jedná se o cihlový dům z roku 1963, přízemí domu tvoří velká kuchyně s přístupen na zahradu, obývací pokoj, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou a samostatná toaleta. V podkroví jsou dva samostatné pokoje cca 22 a 14 m2 a malý podstřešní prostor. Dům je podsklepen, sklep vydlážděn, nachází se zde elektrokotel na vytápění a boiler na ohřev vody, malá dílna a místo pro posezení.
Dům má novou střechu Bramac, novou zateplenou fasádu- stáří 14 let, nová plastová okna v dřevěném designu, elektrické žaluzie v kuchyni a v obývacím pokoji. Veškeré instalatérské prvky k topení jsou v mědi, též okapy a rozvody elektřiny. Dům je situován na jih proto má ideální předpoklad k dobudování tepelného čerpadla a solárních panelů pro vlastní plně energetickou soběstačnost. Dům je zabezpečen kamerovým systémem se záznamem a alarmem, hlavní dveře jsou bezpečnostní s bez klíčovým biometrickým zámkem na otisk prstu.
Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění celého domu je přes ústřední topení s elektrokotlem. Lze připojit i plyn. Internet, IPTV a telefon zajišťuje zřízená přípojka VDSL.
Na jižní straně domu je pak přímý vstup na velkou zahradu. Jejíž prostor vybízí k velkému množství stavebních možností. V západní straně zahrady se nachází doplňkové stavby –skleník, zimní zahrada a prostor pro odpočinek.
Na nádvoří domu se nachází garáž, kryté garážové stání a prostorné vyasfaltované stání pro další vozy. Oddělení domu od ulice pak zajišťuje vysoká z betonových plotových tvárnic zbudovaná zeď propojená s automaticky otevíranou branou pro vjezd a vstup na nádvoří.
V nejbližším okolí domu je Mateřská škola Dolinka a ZŠ NA Beránku s dojezdem cca 7 minut MHD. Nově bude do roku 2026 v Komořanech vystavěna nová základní škola až pro 900 žáku. Několik minut od domu se nachází restaurace a potraviny Billa. 5 minut jízdy MHD se nachází pošta, lékárna a dětský lékař. Služby praktického lékaře v místě nabízí lékařský dům Arnika Centre. MHD zajišťuje pravidelná autobusová linka s navazujícím spojením tramvaje a metra. Autobusová zastávka Komořany je od domu vzdálena 350 m. Dojezdová vzdálenost do centra Prahy je 10 km.

Dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci či pro parcelu jej lze využít jako možnou investici. Za kulturními a volnočasovými aktivitami se lze vydat do Leteckého muzea Točná, na Zámek Zbraslav, do Bike parku Velká Točná a za přírodními památkami na příklad do CHKÚ Krňák což je tůň, kterou tvoří bývalé rameno Berounky pod zbraslavským zámkem.

Dům lze financovat hypotečním úvěrem. Právní a finanční servis zajištěn. Tento výjimečný dům s krásným pozemkem je ale potřeba vidět na vlastní oči. Doporučuji proto tedy osobní prohlídku. Pro bližší informace prosím kontaktujte makléře pověřeného prodejem.


Celková cena
18 750 000 Kč
Ulice
K Lahovičkám
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře