REZERVACE Prodej rodinného domu se zahradou, Ledenice

Sokolská, Ledenice

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

REZERVACE Exkluzivně nabízím prodej řadového rodinného domu se zahradou v obci Ledenice, okr. České Budějovice. Dům je ve velmi dobrém stavu a vážným zájemcům můžeme předložit zprávu o technické inspekci nemovitosti, kterou máme k dispozici.
Dům má samostatný vstup z ulice, který je pouze pro tento dům.
Výhody domu:
• K domu náleží zahrada o velikosti 514 m2, na zahradě je k dispozici zahradní domek s altánkem
• Technická místnost s plynovým kotlem a dílničkou přístupnou ze zahrady
• Elektricky ovládané rolety v ložnicích
• Dům disponuje prostornými pokoji
• Dům procházel postupnou rekonstrukcí: fasáda v roce 2002, koupelna a dvojskla u oken v roce 2007, elektricky ovládané rolety v ložnicích v roce 2010
• Možnost využití prostorné půdy a rozšířit obytnou část
• Skvělá vybavenost obce: mateřská škola, školní družina, základní škola (oba stupně), knihovna, sokolovna, pobočka České pošty, supermarket, řeznictví, cukrárna, železářství, květinářství, drogerie, kadeřnictví, obvodní lékař…
Požádejte makléřku o zaslání virtuální 3D prohlídky, která vám umožní projít si detailně celou nemovitost ještě před prohlídkou.

Městys Ledenice se nachází 12 km jihovýchodně od Č. Budějovic. Sídlí zde mimo jiné truhlářské učiliště, základní umělecká škola, výrobní družstvo Ledenický nábytek a řada soukromých truhlářů. Dominantou obce je farní kostel sv. Vavřince, který vznikl před rokem 1300. V blízkosti základní školy stojí kamenný pranýř pocházející z 2. pol. 17. století.


Celková cena
0 Kč
Poznámka k ceně
REZERVACE
Ulice
Sokolská
Město
Ledenice

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz