prodej ŘRD Velké Přílepy, Dvořákova ul.

Dvořákova, Velké Přílepy

11 000 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům 5+KK se zahradou 109 m2 v ulici Dvořákova ve Velkých Přílepech . Celková plocha pozemku je 240m2 a z toho zastavěná plocha domu vč. předzahrádky činí 131m2. Celková užitná plocha domu je 210 m2 včetně garáže v suterénu (16,7 m2) a technických místností (33,4 m2). Tento nenápadný dům z roku 2006 Vás velmi překvapí svým prostorem a vnitřním uspořádáním.
Dům má 3 nadzemní podlaží. Přízemí tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelní částí, toaletou, předsíní a chodbou s vestavnou skříní. Ke kuchyňskému koutu přiléhá spíž. Kuchyňská linka v dekoru třešeň je do písmene „L“ a dále na ni navazuje barový pult, který opticky odděluje prostor pro přípravu jídla a jídelní část. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči vč. varné desky s 5 plynovými hořáky. Výhled z kuchyně je na předzahrádku, do ulice. Obývací pokoj s francouzskými dveřmi je orientován na západ do zahrady. Schodiště z obývacího pokoje nás zavede do chodby v 1. patře s vestavnou skříní a se vstupy do 3 ložnic a prostorné koupelny s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Všechny ložnice jsou vybaveny vestavnými skříněmi, okna jsou opatřena žaluziemi. Z chodby v 1. patře vede pohodlné schodiště do podkroví – velký otevřený prostor (cca 36m2), který může sloužit jako pracovna, dětská herna, nebo další ložnice.
Přízemí domu je z uliční strany lehce zvýšené, díky tomu je umožněn pohodlný vjezd do garáže, která je součástí suterénu. Zde se dále nachází technická místnost, kde je umístěna pračka a plynový kotel Protherm. Dále jsou zde další 2 prostorné sklepy a zadní východ na zahradu. Zahrada je zatravněná, okrasného charakteru, u domu je zastřešená pergola.

Dům je cihlový, zateplený, střešní krytina pálená taška. Všechna okna jsou opatřena žaluziemi, střešní okna v podkroví pak roletkami. Na podlahách je praktická kombinace laminátové plovoucí podlahy a dlažby. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, napojen na plynovod. Dům je vybaven bezpečnostním zařízením a napojen na PCO. Stav domu je výborný. Orientční náklady na bydlení: plyn 4 000 Kč, elektřina 1 100 kč, voda 300 Kč.

Nabízený rodinný dům v rezidenční lokalitě Velké Přílepy je skvělou volbou pro rodiny hledající bezpečné a komfortní bydlení. Ve Velkých Přílepech naleznete kompletní občanskou vybavenost, včetně školky, základní školy, pošty a praktického lékaře, ale také pestrou gastronomii, mnoho možností sportovního vyžití a bezprostřední blízkost přírody. Oceníte také pohodlnou dopravní obslužnost díky přímému autobusovému spojení do Prahy, na Kladno a do Kralup nad Vltavou.
Srdečně Vás zvu na prohlídku.


Celková cena
11 000 000 Kč
Poznámka k ceně
vč. provize a právních služeb
Ulice
Dvořákova
Město
Velké Přílepy

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Filip Tretiník

Mgr. Filip Tretiník

filip.tretinik@re-max.cz