Prodej slunného stavebního pozemku v obci Košátky — vzdálený 30 min autem od Černého mostu.

Košátky

3 590 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme vám mírně svažitý slunný stavební pozemek s orientací na jih, umístěný na okraji obce s krásným výhledem do okolní přírody. Celková výměra pozemku je 1 995 m². Na pozemku je vybudovaná elektrická přípojka a jsou zde připraveny přípojky obecního vodovodu a tlakové kanalizace. Příjezdová cesta je zpevněná, ve vlastnictví obce.

Dle platného územního plánu je max. zastavěnost pozemku až 25%. Pozemek je zařazen v kategorii BV – bydlení ve venkovských domech, dle využití, lze realizovat objekt nízkopodlažní, funkčně smíšené zástavby venkovského bydlení v rodinných domech, příp. s hospodářským zázemím, bydlení v rodinných domech a chalupách s možností nerušícího podnikání.
Součástí prodeje je i pozemek o výměře 551 m², který je evidovaný jako ostatní plocha/ neplodná půda, který se nachází pod spodní částí pozemku s rodinným domem, využitelný jako zeleň. Na pozemku se nachází dům jenž je v udržovaném stavu, určený spíše k rekonstrukci, přestavbě či demolici.

Košátky je menší obec v mírně kopcovité krajině, ze tří stran obklopená lesy. Obcí protéká Košátecký potok, ve kterém, pokud máte štěstí, můžete zahlédnout i hbitého pstruha.
Vesnice má dobré spojení autobusem mezi Byšicemi a Benátkami nad Jizerou nebo alternativně vlakem, který vás dopraví do Prahy, nebo Mladé Boleslavi. Automobilem je to asi 30 minut na Černý Most, na severní okraj Prahy či do Mladé Boleslavi.
Pokud chcete opustit ruch velkoměsta, nabízíme vám jedinečnou příležitost pro bydlení či rekreaci ve zdravém prostředí, s kvalitní vodou, čistým ovzduším a případně i možnost vlastního ekologického hospodaření na rozsáhlém pozemku. V obci Košátky na vás čeká místní obecní hospoda, dětské hřiště, zámek Košátky s bývalou zámeckou bažantnicí a muzeum alchymie a perníku. Základní škola a mateřská školka se nachází v sousední obci Byšice, spolu s ostatní občanskou vybaveností.


Celková cena
3 590 000 Kč
Město
Košátky

Kontaktujte svého makléře