prodej restaurace

Potěhy

3 970 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně nabízíme prodej restaurace se zajímavým podnikatelským potenciálem. Budova je kompletně zrekonstruovaná s 309 m2 užitné plochy aktuálně upravené jako restaurace. Navazující rovinatý pozemek 1262 m2 se samostatným vjezdem lze využít mnoha způsoby-aktuálně slouží jako minigolfové hřiště pro hosty restaurace. Na pozemku je dále torzo stodoly (250 m2 ) a zahradní altán (62 m2 ). Cena pozemku není zahrnuta v cenové nabídce restaurace. Pozemky v nabídce s restaurací činí 1362 m2 (včetně minigolfu 2624m2 ) . Napojení na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu i plyn včetně vlastní studny (realizovaný rozvod užitkové vody po pozemku).
Nově přistavěné obslužné místnosti (sklady, kancelářské zázemí s denní místností, WC a sprchou, dílna, kryté garážové stání,..) jsou k dispozici bez úprav. V patře je samostatný prostor k odpočinku s WC a sprchou ( 25 m2). Vnitřní prostory jsou pokryty kvalitním internetovým připojením. Příjemné prostředí zajišťuje výkonná klimatizace.
Po rekonstrukci v letech 2011-14 nová střecha, kompletně vyměněná okna – dřevěná, špaletová s dvojskly, podlahy dlažba, masivní zateplení stropu minerální vatou. Kompletně nové rozvody vody, plynu a datové rozvody, příprava pro zabezpečovací zařízení a instalaci hromosvodu. Vnější omítky fasády směrem do dvora nejsou dokončeny.
Objekt restaurace VERANDA bar je připraven na obnovení provozu, disponuje kompletně zařízenou kuchyní, konvektomatem, pizza pecí, gastrosporákem, lednicemi, mrazákem, plynovým grilem i fritézou. Nabízí 50 míst pro hosty uvnitř, pro příznivé počasí se nabízí venkovní terasa. Restaurace je kolaudována na celonoční provoz s živou hudbou. Před uzavřením disponovala restaurace hygienickým atestem pro kompletní teplou kuchyni (hotová i minutková jídla).
Navazující pozemek 1262 m2 je dle územního plánu obce zastavitelné území s potenciálem pro další investici. Na okraji pozemku jsou situovány další prostory k využití – altán 62 m2 a torzo stodoly 250 m2 . Vstup na pozemek je možný ze dvora restaurace nebo samostatným vjezdem z obecní komunikace – cena pozemku není součástí nabídky a je alternativou pro rozšíření aktivit restaurace.
Potěhy jsou vzdáleny 6 km od Čáslavi, resp. 9 km od Golčova Jeníkova nebo 6 km od zámku Žleby. přímo na cyklostezkách, mezi mnoha zajímavými místy pro výlety. Disponují základní školou (1. i 2.stupeň), mateřskou školou a nabízí zajímavý potenciál k výstavbě na vyčleněných pozemcích obce. V obci je k dispozici Zdravotní středisko s praktickým, dětským a zubním lékařem.


Celková cena
3 970 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize a právního servisu
Město
Potěhy

Kontaktujte svého makléře