prodej nemovitosti k podnikání

Potěhy

3 270 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně nabízíme prodej nemovitosti na pozemku 1362 m2 se zajímavým podnikatelským potenciálem. Budova je kompletně zrekonstruovaná s 309 m2 užitné plochy aktuálně upravené jako restaurace. Na zrekonstruovanou budovu a prostorný dvůr navazuje torzo stodoly (250 m2 ) a zahradní altán (62 m2 ). Vedlejší rovinatý pozemek 1262 m2 se samostatným vjezdem je veden jako zastavitelné území a lze ho využít mnoha způsoby – aktuálně slouží jako minigolfové hřiště pro hosty restaurace. Cena pozemku není zahrnuta v cenové nabídce. Pozemky v nabídce s restaurací činí 1362 m2 (včetně minigolfu 2624m2 ) . Napojení na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu i plyn včetně vlastní studny (realizovaný rozvod užitkové vody po pozemku).
Nově přistavěné obslužné místnosti (sklady, kancelářské zázemí s denní místností, WC a sprchou, dílna, kryté garážové stání,..) jsou k dispozici bez úprav. V patře je samostatný prostor k odpočinku s WC a sprchou ( 25 m2). Vnitřní prostory jsou pokryty kvalitním internetovým připojením. Příjemné prostředí zajišťuje výkonná klimatizace.
Po rekonstrukci v letech 2011-14 nová střecha, kompletně vyměněná okna – dřevěná, špaletová s dvojskly, podlahy dlažba, masivní zateplení stropu minerální vatou. Kompletně nové rozvody vody, plynu a datové rozvody, příprava pro zabezpečovací zařízení a instalaci hromosvodu. Vnější omítky fasády směrem do dvora nejsou dokončeny.
V případě zájmu lze nabídnout k prodeji i vedle stojící rodinný dům k rekonstrukci v aktuální dispozici 2+1 (106 m2 + sklep 10 m2) na pozemku 297 m2.

Potěhy jsou vzdáleny 6 km od Čáslavi, resp. 9 km od Golčova Jeníkova nebo 6 km od zámku Žleby. přímo na cyklostezkách, mezi mnoha zajímavými místy pro výlety. Disponují základní školou (1. i 2.stupeň), mateřskou školou a nabízí zajímavý potenciál k výstavbě na vyčleněných pozemcích obce. V obci je k dispozici Zdravotní středisko s praktickým, dětským a zubním lékařem.


Celková cena
3 270 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize a právního servisu
Město
Potěhy

Kontaktujte svého makléře