Prodej stavebního pozemku 1 413m² Trnová u Jíloviště, okres Praha-západ Cena: 7 500 000 Kč

Trnová

7 500 000 Kč

Mám zájem

Prodej exkluzivního pozemku k výstavbě rodinného domu v obci Trnová, Praha-západ. Obec Trnová je velmi vyhledávanou, rozvíjející se lokalitou, pouhých 20 km od centra Prahy. Rozkládá se uprostřed krásné přírody přímo nad údolím Vltavy.

Zastavitelnost pozemku je zde 25% plochy. O stavební povolení lze žádat koncem roku 2023. Představitelé obce připravují schválení Územního plánu do konce roku 2023 v návaznosti na dokončení kompletní infrastruktury a čističky odpadních vod.

V obci se nachází Jezdecký Areál Trnová, Zámek Trnová, revitalizovaný biotop, sportoviště pro fotbal a beach volejbal, víceúčelové hřiště a dětské hřiště s venkovním workout cvičištěm. Pro milovníky kol jsou zde připraveny cyklotrasy Mníšecko, pro golfisty 5km vzdálený Golfový klub Líšnice.
Nadchnou Vás pěší túry po okolí Trnové, Černošic a Davle nebo vyjížďky autem do blízkých Brd. V létě pak výlety s koupáním v Berounce, na Slapech nebo v blízkém biotopu v Radotíně.
V místě je vyhlášený rodinný zámek Chateau Trnová – nově otevřený Spa Hotel s vynikající kuchyní pro rodinné obědy, zámecké brunche nebo snídaně. V okolí je pak celá řada lokálních minipivovarů s vlastními restauracemi.

Veškerou občanskou vybavenost naleznete v nedalekém Jílovišti.
Do obce Trnová se dostanete po dálnici D4, sjezd – Exit 10 Jíloviště. Přímé autobusové spojení na Smíchovské nádraží v Praze zajišťuje linka č. 318.

Jedná se o velice dobře situovaný pozemek s možností budoucí výstavby nadstandardního bydlení.


Celková cena
7 500 000 Kč
Město
Trnová

Kontaktujte svého makléře

Ing. Jitka Kulhánková

Ing. Jitka Kulhánková

jitka.kulhankova@re-max.cz